Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megint nem mehettem vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint nem mehettem vele?

Figyelt kérdés

A párom megint nélkülem ment el bulizni,de most nagyon rosszul esett,mert szülinapja volt és én nem ünnepelhettem vele.Mikor összejöttünk akkor közölte,h én nem mehetek vele bulizni.Kérdeztem,h miért erre csak ennyit mondott,h az előző barátnői viselkedése miatt és úgy se lesznek csajok ott és csak unatkoznék.

Nem az a bajom,h nélkülem is elmegy,menjen nem vagyunk összekötve,de az,ha én soha nem mehetek vele az igen is fáj :( Nem gyakran megy el,de tudat,h soha nem mehetek vele az nagyon rossz.Nem csajozós,ha egy csaj rámozdult elküldte és utánna elmondta.Most is kérdeztem,h én mikor mehetek vele,de nem is válaszolt rá.

Jogosan esik ez rosszul?

2 éve élünk együtt a párommal. 26 vagyok ő 37...


2017. febr. 20. 10:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Igen, jogosan esik rosszul, hiszen te nem az "előző barátnői" vagy, és lehetőséget sem kapsz rá, hogy ezt bizonyítsd. Na meg hogy nem is válaszol egy kérdésre...
2017. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Most erre mit lehet mondani?

Ki milyet szakít, olyat szagol.

Biztos jó kapcsolat lehet, ahol te bűnhődsz az exek hibái miatt, és szégyell veled megjelenni a barátai előtt.

Ennyit érdemelsz??

2017. febr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Te se vagy nagyon emberszámba véve ebben a kapcsolatban.Ő benne van,de hogy kivel.Talán meg kéne beszelni vele hogy Te nem az előző barátnői egyike vagy,csak mert lehet nem.tűnt fel neki.
2017. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igen,ezeket már én is mondtam neki,de kb leszarja vagy ez vagy szakítás....A barátai előtt felvállal ismerem őket.Mozi,színház stb ,de hétvégi esti buli az nem....

Amúgy tényleg sokat szívok az exek miatt :(

2017. febr. 20. 10:44
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

En megmondtam volna neki meg az elejen, hogy vele megyek es kesz, es majd meglatjuk, olyan vagyok-e mint az elozo baratnok, vagy sem.

Mellesleg, ha nem csajozik a bulikban, akkor mi volt a gond az elozo baratnok (mindegyik!) viselkedesevel? :) Ok nelkul ketlem, hogy az osszes lany direkt elviselhetetlen lett volna a bulikban mellette.

2017. febr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, nekem is ez ugrott be, amit Tea írt.

MINDEGYIK csaja elviselhetetlen volt a buliban?

2017. febr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ott kezdődik a dolog, hogy olyan sráccal össze sem jöttem volna, aki ezt így kijelenti, hogy az előző barátnői viselkedése miatt és ilyen meg olyan megszorításokkal lehetek csak a párja.

Kiröhögném és otthagynám. Ennél azért többre tartom magam.

2017. febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Én is mondtam,h vele megyek vagy utánna megyek erre azt mondta,h akkor beül a kocsiba és ha kell inkább átmegy másik városba....

Állítólag nyafogtak,féltékenykedtek és ezért nem mehettek vele.A másik,h más se viszi a csaját...Oké ezt is megértem,de előző kapcsolataimnál ebből soha nem volt,gond ha esetleg más csaj nem volt csak én,de ha tipikus pasis buli volt,persze,h nem mentem és nem nyafogtam miatta....

Mondtam neki,h legalább esélyt adjon,h bizonyítsak,de azt sem...

2017. febr. 20. 11:01
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
8.: mit vársz, mit mondjuk erre? Csúnya, rossz, gonosz pasi...? Igen, az. De te vagy vele, a te döntésed, hogy vele vagy, ha nem szakítasz vele, akkor tűrd el, mert megváltozni nem fog. A te dolgod, mennyire tartod magad.
2017. febr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Egy percet sem pazarolnék az életemből egy olyan alakra, aki engem büntet azért, mert korábban idióta nőkkel jött össze.


Ez az ember egyáltalán nem tisztel téged, minden más csak duma. Mivel még mindig vele vagy, ezért gondolom megéri magad egy ilyen f-szkalappal büntetned, de hát egyesek szeretnek alsórendű félként szenvedni egy szar kapcsolatban.

2017. febr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!