Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » SOS ti hogyan döntenétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS ti hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés
A barátnőm Cypruson él.Vagyis csak távkapcsolatban vagyunk.Imádjuk egymást meg szeretjük is.Akad egy lehetőség mostmár együtt tudnánk élni is lenne ott meló nekem.De viszont engem a pénz nagyon motivál.Bátyámhoz is mehetek dolgozni Ausztriába ott jóval több a fizetés majdnem 2x annyi mint Cipruson de így akkor csak fel évente láthatom majd(nem valami olcso a repjegy.) a barátnőm.És egyszerűen nem tudok dönteni.Nem is kérem hogy döntsetek csak kíváncsi vagyok ti mit tennétek mert ahány ember annyi fajta.Úgy érzem nagyon nehéz helyzetben vagyok.Valaki esetleg hasonló gondokkal küzd?

#szerelem,szex,szeretem,döntés
2016. nov. 9. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Tavkapcsolatban elek, de felevente egyszeri talalkozas lofutty. Ha lenne ott munkad is, es egyutt is elhetnetek, az miert nem jo (egyebkent mar ez is sokatmondo, hogy ilyen opcio mellett meg mason is elgondolkozol a penz miatt...)? Ha meg azert mesz Ausztriaba, hogy jobb fizetesert dolgozz, akkor azert nem olyan nagy tetel havi egyszer kigazdalkodni egy Wizzairt/Ryanairt is tarsait (nem tudom pont mi repul oda Ausztriabol).
2016. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fél évente 1x találkozni, halálra ítélt a kapcsolat hogy komoly legyen, havi 1 is kevés ahhoz hogy megismerd, csak lakva tudod hogy meg összeilletek-e. Ausztriában dolgozva azért jól lehet keresni hogy gyakrabban tudj menni, viszont attól még távkapcs marad... Ha Ciprusra mész akkor vele lehetsz, ketten kerestek és elkezdhettek közös jövőre gyűjteni (ha működik, legalább megtudod aztán ha nem akkor még az osztrák meló ott van). Ha bejön neked a szomszédba a meló hogy lesz ebből nem távkapcs? A lány nem tervez hazajönni vagy ő ausztriába menni?
2016. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A pénz is fontos de mit ér ha nincs kivel elkölteni? :)
2016. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szeretitek egymàst de ott van a pénz hogy akàr többet is kereshetnél ausztriàban !Tàvkapcsolatba nem fér bele a 5 honaponta tali mert nem fog sehova sem fejlödni a kapcsolatotok egy helyben fogtok toporogni és a bnőd nem fog komolyabban tervezni veled max csak ellesztek ha taliztok egymàssal elfog laposodni a kapcsolazotok a többit meg jön magàtol vigasztalódàs màs karjaiban!
2016. nov. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A màsik az ha ausztriàba méssz melozni akkor majd a tàvolsàg eldönti hogy mennyire szeretitek egymàst hogy mennyire ragaszkodtok egymàshoz ezt ki kell próbàlni meddig bírod nélküle vagy csak elvagytok egymàs mellett tàvkapcsolatban !
2016. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miféle szeretet, meg imádat az, mit kis pénzzel (vagy naggyal) így el lehet mosni. Menj Ausztriába, mert nem leszel boldog a kevesebb fizuval.
2016. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a pénzt válaszd!
2016. nov. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha már eszedbe jut hogy melyiket kéne választanod, akkor válaszd Ausztriát, nem szereted annyira a barátnődet, hogy feladd érte a több pénzt.
2016. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!