Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti hogyan döntenétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A helyzet a következő.

Barátnőmmel most költöztünk össze, ő 24 én 21.

Eddig vártam, minden jó volt, boldognak éreztem magam mellette. Azonban az utóbbi időben egyre több a vita, már egy földre dobott nadrágért is akkora veszekedést tud levágni hogy inkább elmegyek kocsikázni...

Egyre több vita, egyre kevesebb szex, van, hogy heti 1... de az is nagy kínlódva.


Ő kapott itt munkahelyet, mert messzebbről költözött ide. Viszont az a helyzet hogy kezdek kiszeretni belőle. Nem beszélgethetek senkivel, ha szóba kerül hogy átnéz egy barátom hozzánk, akkor is csak a szájhuzogatás megy.


Másik dolog a honvágy. Hiányzik az otthonom, hiányzik a családom és a szívem szakad meg mikor adja idefelé anya a táska kajákat.


Nem tudom mit kéne tennem. Kétszer már meg is csalt a barátnőm egy fél éve kb de azt megbocsájtottam neki.

Ebből csak 1x lett szex a vége (megcsalásnál).


Most elvileg ő szerelmes, én viszont a folyamatos vita miatt nem. Kezd erősödni bennem az az érzés, hogy szakítani akarok vele. Viszont akkor meg a lelkiismeret furdalás, mert itt maradna egyedül ahol senkit nem ismer.

Valaki, valami tanács?


2015. máj. 28. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kétszer megcsalt és még b*szogat is? Szerintem egyértelmű. Ha egyszer nem érzed magad jól mellette, akkor lépni kell. És ne furdaljon a lelkiismeret, ő okozta magának azt a helyzetet, hogy lépni akarsz. Onnantól, hogy szakítasz, az már nem a te problémád. És ha hiányzik a családod, anyu, stb, lehet, nem állsz még készen egy ilyen szintű kapcsolatra, de az is lehet, csak azért hiányzik, mert nem a megfelelő emberrel költöztél össze.
2015. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
dobd ki a hisztigépet
2015. máj. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Anya is támogat mindenben de nem azért hiányzik mert még kisgyerek vagyok, vagy nagyon anyás. Egyszerűen hiányzik a családom, 21 évig éltem otthon.

Szerintem várok még egy kicsit, meglátom hogyan alakul a helyzet, de ha mégegyszer megcsal azonnal lelépek.

Viszont várok most még egy hetet kb. Megnézem hogyan alakul. Ha marad minden ugyan ilyen, akkor dobbantok.

2015. máj. 28. 10:33
 4/11 anonim ***** válasza:
fúúú helló papucs.
2015. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 To7ka ***** válasza:
100%

Eressz tököket (vagy vegyél, kérj kölcsön), és aki megcsalt kétszer (jaaa bocsi, csak egyszer volt szex), az felé ne legyen lelkiismeretfurdalásod ha egyedül marad. Mondjuk nem kéne földre dobálnod a ruhád, akkor nem kéne hogy anyud helyett anyud legyen, meg jöhetne, hogy az együttélés nehéz, sokat kell beszélgetni, törekedni rá, hogy működjön..

De a fene egye már meg, megcsalt, belepofázik a dolgaidba, kiabál veled, kihasznál, nincs szex.......-.-

*A kérdező tökeinek keresésére csapatokat állítok fel, 5 cm-s távolságban egymástól átfésüljük a várost. Szomorú csüngő pici 2mm sugarú golyócskákat keressetek, régóta elveszettek..-.-*

2015. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rosszabbak vagytok mint a Barátok Közt című sorozat!
2015. máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1. Az, hogy mire nem állsz készen, nem azt jelenti, hogy kisgyerek vagy. Elnézést kérek, hogy ha ez olvasható ki belőle. Nincs abban semmi baj, ha nem állsz rá készen, de írtam más opciót is, lehet, hogy csak nem a megfelelő emberrel költöztél össze. Elvileg, ha a megfelelő emberrel költözöl össze, nem érzel akkora űrt. Ez a részéről is igaz, hiszen megcsalt, akkor ti nem vagytok egymásnak a megfelelő emberek.


2. A várakozástól sajna nem fog semmi megváltozni. Kommunikáció vagy szakítás.

2015. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat :)
2015. máj. 28. 10:49
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A lány se megfelelő ,akivel összeköltöztél ,de még te se vagy érett ehhez ,ha ennyire nem vagy meg anyud nélkül..mással se menne még neked egyelőre.

2015. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt!!!Nem értem miért vagy még vele.Nem szeretitek egymást,nem is köt semmi benneteket össze.Ez egy semmit érő "kapcsolat"!Minél előbb lépj ki belőle,ez a legtisztább döntés!
2015. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!