Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy döntenétek? Kor/nem!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy döntenétek? Kor/nem!

Figyelt kérdés
A bar¨˘tommal 2¨Śve vagyunk eggy¨št. Jegyesek vagyunk. Mind eddig harm¨Žnikus volt a kapcsolatunk. Vas¨˘rnap kider¨šlt, hogy volt bulizni szombaton, vas¨˘rnap reggelig, mikor m¨˘r itt kellet volna lennie velem, mert megbesz¨Ślt¨šk. K0‹2zben meg ink¨˘bb hogy elmondta volna mi¨Śrt nem j0‹2tt, azt hazudta hogy lek¨Śste a buszt. elhittem, van ilyen :) d¨Ślut¨˘n meg¨Śrkezett hozz¨˘m, t0‹2k jol elvoltunk.. erre kapok egy ¨šzit j¨Ž bar¨˘tomtol /fiu/ hogy kidob¨Ž volt szombaton a diszk¨Žban ¨Śs tudome hogy bar¨¤tom volt bulizni ¨Śs reggelig ott volt, de nem l¨˘tta berugva. k¨Śrd0“2re is vontam bar¨˘tom ¨Śs megesk¨šd0‹2tt az ¨Ślet¨Śre hogy k0‹2rny¨Śk¨Śn sem j¨˘rt, n¨Śzte az xfaktort ¨Śs bealudt. ¨Şrtam is j¨Ž bar¨˘tomnak hogy ¨Şrja le r¨Śszletesen mi volt, biztos 0“2 volte. le¨Şrt mindent, biztos voltam benne hogy nem hazudott, ¨Śs hogy a szerelmem 100000% hogy volt bulizni ¨Śs a szemembe hazudott. ¨Śn azonnal szakitottam vele, de nem ment haza mert nem akart k¨Śs0“2n buszozni.... -.- azt is tudni kell hogy engem nem enged sehova bulizni...... ti hogy reag¨˘ltatok volna ha veletek t0‹2rt¨Śnik? boldog kapcsolat ¨Śs egyszer csak egy nagy hazugs¨˘g, semmi megb¨˘n¨˘s a r¨Śsz¨Śr0‹2l.
2014. nov. 10. 07:51
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
bocsánat, valami más nyelven írt a telóm. itt a jó, ha ezt nem alakítja át. A barátommal 2éve vagyunk eggyüt. Jegyesek vagyunk. Mind eddig harmónikus volt a kapcsolatunk. Vasárnap kiderült, hogy volt bulizni szombaton, vasárnap reggelig, mikor már itt kellet volna lennie velem, mert megbeszéltük. Közben meg inkább hogy elmondta volna miért nem jött, azt hazudta hogy lekéste a buszt. elhittem, van ilyen :) délután megérkezett hozzám, tök jol elvoltunk.. erre kapok egy üzit jó barátomtol /fiu/ hogy kidobó volt szombaton a diszkóban és tudome hogy baràtom volt bulizni és reggelig ott volt, de nem látta berugva. kérdőre is vontam barátom és megesküdött az életére hogy környékén sem járt, nézte az xfaktort és bealudt. írtam is jó barátomnak hogy írja le részletesen mi volt, biztos ő volte. leírt mindent, biztos voltam benne hogy nem hazudott, és hogy a szerelmem 100000% hogy volt bulizni és a szemembe hazudott. én azonnal szakitottam vele, de nem ment haza mert nem akart későn buszozni.... -.- azt is tudni kell hogy engem nem enged sehova bulizni...... ti hogy reagáltatok volna ha veletek történik? boldog kapcsolat és egyszer csak egy nagy hazugság, semmi megbánás a részéröl.
2014. nov. 10. 07:53
 2/17 anonim ***** válasza:
A dontes megszuletett: nem kap tobb kekszet:(
2014. nov. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hat de mar dontottel, nem? Szakitottatok..akk mi a kerdes?
2014. nov. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

mégis miért ne mehetne el bulizni ???

Kit érdekel? Gondolom neked sem főleg ezzel van a bajod hanem azzal ,h sumákolt.

2014. nov. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
# 2 beteg :)
2014. nov. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 PearlDiver ***** válasza:

Ha így van ahogy leírtad, akkor nem kár érte. Mennyire küzdött amikor kiadtad az útját?

24F

2014. nov. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%

1. Elöször is a kidobó barát is hazudhatott volna (mert valamiért szét akar benneteket szedni), EGY ember bemondása alapján nem csinálnék cirkuszt.


2. Ha a barátod elment volna nélküled bulizni, az még nem halálos bün, föként, ha tudja, hoyg ilyen hisztit csapsz emiatt.


3. Elég siralmas egy olyan kapcsolat, ahol egy kivülállónak kobban hoszel, mint a párodnak.


4. Ha ilyen apróság miatt szakítasz, akkor a srác jobban jár, ha nem veled kell élnie.

2014. nov. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
sokan nem tudnak ¨Śrtelmezni :) szakitottam igen. mert hazudott mint a v¨Şzfoly¨˘s a szemembe. ¨Śs nem cirkuszoltam, nem tudom hol l¨˘tt¨˘l ilyet hogy 03rtam. annyit mondtam neki hogy csal¨Ždtam benne ¨Śs v¨Śge. az volt a baj hogy hazudott... engem f¨Ślt mindenkit0‹2l, ne menjek sehova 0“2 meg dugiba elmegy, ¨Śs m¨˘stol tudom meg. am¨˛gy meg ha olvasni tudn¨˘l ¨Şrtam hogy bar¨˘tomnak hittem, de mikor r¨Śszletesen le¨Şrta haverom h mi volt akkor m¨˘r nem tudtam hinni a p¨˘romnak! ¨Śs mint kider¨šlt j¨Ž is h nem hittem. arra voltam kiv¨˘ncsi h ti is ¨Şgy d0‹2nt0‹2ttetek volna mint ¨Śn, nem arra hogy le¨Şrj¨˘tok m¨˘r szakitottam nem mindegy.....
2014. nov. 10. 08:15
 9/17 A kérdező kommentje:
megint nem jo az iras. sokan nem tudnak ¨Śrtelmezni :) szakitottam igen. mert hazudott mint a v¨Şzfoly¨˘s a szemembe. ¨Śs nem cirkuszoltam, nem tudom hol l¨˘tt¨˘l ilyet hogy 03rtam. annyit mondtam neki hogy csal¨Ždtam benne ¨Śs v¨Śge. az volt a baj hogy hazudott... engem f¨Ślt mindenkit0‹2l, ne menjek sehova 0“2 meg dugiba elmegy, ¨Śs m¨˘stol tudom meg. am¨˛gy meg ha olvasni tudn¨˘l ¨Şrtam hogy bar¨˘tomnak hittem, de mikor r¨Śszletesen le¨Şrta haverom h mi volt akkor m¨˘r nem tudtam hinni a p¨˘romnak! ¨Śs mint kider¨šlt j¨Ž is h nem hittem. arra voltam kiv¨˘ncsi h ti is ¨Şgy d0‹2nt0‹2ttetek volna mint ¨Śn, nem arra hogy le¨Şrj¨˘tok m¨˘r szakitottam nem mindegy.....
2014. nov. 10. 08:16
 10/17 anonim ***** válasza:
öcsém te szőke vagy ?
2014. nov. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!