Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy döntenétek? Kor/nem!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy döntenétek? Kor/nem!

Figyelt kérdés
A bar¨˘tommal 2¨Śve vagyunk eggy¨št. Jegyesek vagyunk. Mind eddig harm¨Žnikus volt a kapcsolatunk. Vas¨˘rnap kider¨šlt, hogy volt bulizni szombaton, vas¨˘rnap reggelig, mikor m¨˘r itt kellet volna lennie velem, mert megbesz¨Ślt¨šk. K0‹2zben meg ink¨˘bb hogy elmondta volna mi¨Śrt nem j0‹2tt, azt hazudta hogy lek¨Śste a buszt. elhittem, van ilyen :) d¨Ślut¨˘n meg¨Śrkezett hozz¨˘m, t0‹2k jol elvoltunk.. erre kapok egy ¨šzit j¨Ž bar¨˘tomtol /fiu/ hogy kidob¨Ž volt szombaton a diszk¨Žban ¨Śs tudome hogy bar¨¤tom volt bulizni ¨Śs reggelig ott volt, de nem l¨˘tta berugva. k¨Śrd0“2re is vontam bar¨˘tom ¨Śs megesk¨šd0‹2tt az ¨Ślet¨Śre hogy k0‹2rny¨Śk¨Śn sem j¨˘rt, n¨Śzte az xfaktort ¨Śs bealudt. ¨Şrtam is j¨Ž bar¨˘tomnak hogy ¨Şrja le r¨Śszletesen mi volt, biztos 0“2 volte. le¨Şrt mindent, biztos voltam benne hogy nem hazudott, ¨Śs hogy a szerelmem 100000% hogy volt bulizni ¨Śs a szemembe hazudott. ¨Śn azonnal szakitottam vele, de nem ment haza mert nem akart k¨Śs0“2n buszozni.... -.- azt is tudni kell hogy engem nem enged sehova bulizni...... ti hogy reag¨˘ltatok volna ha veletek t0‹2rt¨Śnik? boldog kapcsolat ¨Śs egyszer csak egy nagy hazugs¨˘g, semmi megb¨˘n¨˘s a r¨Śsz¨Śr0‹2l.
2014. nov. 10. 07:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
megint nem jo az iras, ekezet n¨Ślk¨šl tal¨¤n jo. sokan nem tudnak ertelmezni :) szakitottam igen. mert hazudott mint a vizfolyas a szemembe. es nem cirkuszoltam, nem tudom hol lattal ilyet hogy 03rtam. annyit mondtam neki hogy csal¨Ždtam benne ¨Śs v¨Śge. az volt a baj hogy hazudott... engem felt mindenkit0‹2l, ne menjek sehova o meg dugiba elmegy, ¨Śs m¨˘stol tudom meg. amugy meg ha olvasni tudnal irtam hogy baratomnak hittem, de mikor reszletesen le¨Şrta haverom h mi volt akkor m¨˘r nem tudtam hinni a paromnak! es mint kider¨šlt jo is h nem hittem. arra voltam kivancsi h ti is igy d0‹2nt0‹2ttetek volna mint en, nem arra hogy leirjatok m¨˘r szakitottam nem mindegy.....
2014. nov. 10. 08:19
 12/17 A kérdező kommentje:
nem vagyik szoke, a telom ujj es nincs bealitva az iras..
2014. nov. 10. 08:20
 13/17 anonim válasza:

rosszabb :D

..dugni azért lehetne ;)

2014. nov. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem enged szórakozni járni? Meh. Nem értem az embereket. Milyen kapcsolat az olyan, ahol nincsen meg az alapvető bizalom?


Mindennek ellenére sem hiszem, hogy sokáig tartott volna ez az egész, mert egyikőtök sem bízott a másikban. Ő sem mert nem engedett el egyedül sehova és úgy tűnik te sem bíztál meg benne, mert az első kamuzás után szakítottál vele.


Talán ez volt a legjobb ami történhetett veletek.

2014. nov. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én megértelek. A hazugság az hazugság. És nem kicsi! de azért jobban utána kellett volna járnod....mert lehet, hogy tényleg az ismerősöd nem mond igazat.... akkor meg tényleg csak magadból csináltál bolondot.

de ne így legyen!

2014. nov. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"A hazugság az hazugság"


De azért nem ártana utánajárni, hogy KI hazudott.


Mert az ismerös akármit elmondhat neked, attól még nem feltétlen igaz. Ha ismeri a párodat, akkor könnyü leírni a kinézetét, a viselkedését meg akárki másról is lenézhette, akárkire vonatkozhat.

2014. nov. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nem első hazugsága. és igazat mondott haverom mivel bevallota a párom.. én bíztam benne mivel nem az volt a baj h megy.....
2014. nov. 11. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!