Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha rajtatok múlna hogy lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rajtatok múlna hogy lehetne-e barátnőm, hogy döntenétek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 13. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bővebb infó? Én azt vallom, nem mindenkinek való párkapcsolat, de látatlanban nem tudok dönteni. (És itt nyilván a személyiség számít elsősorban.)
2016. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt most teljesen gondolati szinten vetettem fel, az érdekel ha isten játszhatnátok és dönthetnétek, hogy cselekednétek, mert persze a valóságban nem tudjátok befolyásolni.
2016. okt. 13. 21:38
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Mindenki a saját életéért felelős. Úgy alakítja ahogy akarja.

Mindig rajtad áll hogy mit hogyan miért csinálsz!

2016. okt. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
# 2: Én szívesen játszanék, de csak minden információ birtokában. Találomra nem.
2016. okt. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem, ameddig ilyen bizonytalan vagy magadban.
2016. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A saját érdekedben leginkább. 37/f
2016. okt. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#5 Ez jogos. Meg kellene tanulnom önbizalmat szerezni análkül, hogy azt higyjem, hogy ez nagyképűség. Én próbálok teljesen feltűnés nélkül intézni mindent, nem tudom magamat úgy előadni, hogy én vagyok az életcsászár és feltétlenül én kelljek mindenkinek. Ellenben mivel az emberek is az állatoktól különböztetik meg magukat az élővilágban, azt hiszem nem sikerült még átalakítani a szemléletet, hogy ne az "alfahímek" legyenek kelendők úgy általában és lássunk át a fal túloldalára.
2016. okt. 13. 21:59
 8/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk, először megkérdezném, hogy szeretnél-e barátnőt?


Mert hát egy "NEM"-válasz esetén minek is juttatnálak hozzá mégis?

Az tisztára olyan lenne, mint a viccben: "Nesze sánta, itt egy púp". :)

2016. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8 Nevetségesnek hangozhat hogy 22 évesen nem szeretnék barátnőt, hanem inkább egy olyan valakit, aki egyben a legjobb barátom is, és később el is vehetem.
2016. okt. 13. 22:05
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez az utolsó hozzászólásod is a bizonytalanságod tükrözi. Az alfahímség meg túl van misztifikálva. Van annál egy sokkal jobb, úgy hívják férfi. 37/F
2016. okt. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!