Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Voltatok már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Voltatok már úgy, hogy két lány között kellett döntenetek?

Figyelt kérdés

Adott egy csaj, akivel már egy ideje ismerkedtek, randira érik a dolog,de közben összefutottatok egy másik csajjal,aki ugyanúgy megtetszett,mint a másik. Szívetek az elsőhöz húz,de mégis ott motoszkál bennetek a kis ördög a második után...


Ti voltatok már így? Mindkettőnek adtatok egy esélyt? Vagy lojális lenne,ha azzal ismerkednék tovább,akivel már hosszabb óta megy az ismerkedés?

Ha taliznátok mindkettővel,akkor milyen jelekre figyelnétek a helyes választás reményében?


Volt olyan,hogy végül a két csaj közól az utóbbinál maradtatok? Ha igen, mennyire könnyű a másik tudtára adni,hogy ne számítson rád?


NA ÉS Csajok! Ti hogy élnétek meg,ha egy huzamosabb ideje tartó ismerkedés alatt a randi előtt végül mégse találkozna veletek a pasi és ti már beleéltétek magatokat?? (totál egy húron pendültök,tudtok kb egymásról mindent...)



2016. szept. 2. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem!
2016. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Tudtok egymásról mindent és még nem randiztatok? Amúgy ez gerinctelenség már ne is haragudj, ezzel azt bizonyítod mennyire nem vagy hűséges. Ugyan nem jártok de én olyan lánnyal randizok csak aki érdekl annyira, hogy már akkor húséges legyek hozzá amikor ismerkedek vele.
2016. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Egykoron nálam mindennaposak voltak az ilyen szituk...Sőt...Nemhogy két szereplővel lejátszva,de néha 4-5-el is...Ilyen esetekben én azt csináltam,hogy GONDOSAN ESÉLYT ADTAM minden szóban forgó hölgynek,demokratikusan...Aztán döntöttem csak,alapos mérlegelések után...Viszont a "vesztes" hölgyekkel kapcsolatosan mindig nagy lelkiismeret furdallásaim voltak,és kétségtelenül sajnáltam őket nagyon,dehát nem volt mit tenni,kicsit szégyenkezve,sajnálkozva,de mindig közöltem velük becsületesen,hogy:"Ennyi volt,sajnálom"...
2016. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen és össze is hoztam őket, beszéljék meg a dolgot. Ki, mit akar.
2016. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nőként válaszolok. Volt olyan, hogy a fiú, akivel randiztam, mással is randizott, amiről persze hazudott, mástól tudtam meg, hogy valójában nem az unokatestvérével volt. Végül egyikünket sem választott. Jobb is, aki már randi alatt hazudik, mit csinál egy kapcsolatban évek múlva? Egyébként én voltam az, akivel hamarabb kezdett ismerkedni. Ha tudok róla, őszintén, egyenesen megbeszéljük, talán még nem is zavart volna, hiszen mindenkinek joga van megtalálni a hozzá legjobban passzolót, de ez így számomra megbocsájthatatlan - mondjuk nem dörgöltem az orra alá, hogy tudok mindent, szerintem azt hiszi azóta is, hogy fogalmam sem volt róla, mit művelt.


21l

2016. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lehetett rád nagy hatással az első sem, ha már egyből egy másodikra hajtasz.


Hogy hogyan élném meg?

Ha tudom, hogy egy másik nő miatt dobott volna az illető, elfogadnám és valahol megkönnyebbülnék, hogy nem mélyültünk el egymásban.

Ha már a lány elkezdett vonzódni hozzád és készül a találkára, ezek után azt hiheti, hogy csak szórakoztál vele.

2016. szept. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De, nagy hatással volt rám az első és még mindig érdekel.

De közben, ez a csaj, akivel most összetalálkoztam, felkeltette az érdeklődésemet, talán mert már egy normális nőre vágyom és mindegyik az. De az első,akivel megismerkedtem, vele mindig olyan nehezen jön össze ez a bizonyos tali,hogy már el se akarom hinni,hogy most végre összehozzuk és pasiból vagyok, elcsábultam más irányba is.

Ha az elsővel nem talizom, és meg se indokolom neki, csak kivonulok a képből, akkor elég genya leszek,mi?

2016. szept. 2. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!