Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egyedül maradtam anyósomékkal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül maradtam anyósomékkal. Hogy bírható ki?

Figyelt kérdés
Több hónapja terveztük az összeköltözést párom szüleinél. Ez megvalósult azonban párom munkaajánlatot kapott külföldön két hónapra. Elutazott és én meg itt maradtam anyósomékkal akikkel nem vagyok valami jóban. Egyenlőre próbálok levegőként járni kelni a házban. Mindent elvégzek magam után de a sírás ráz állandóan. Nagyon hiányzik a párom. Távol vagyok a szeretteimtől is de nem tudom őket meglátogatni mert engem pedig ide köt most már az új munkahely. Van valaki hasonló helyzetben? Hogyan lehet kibírni?
2016. okt. 23. 16:02
 1/8 A kérdező kommentje:
ideköt
2016. okt. 23. 16:03
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress albérletet, és menj oda lakni, aztán ha a párod hazajött, akkor lakjatok ott ketten. Az már most kiderült, hogy sza.r ötlet volt anyóséknál összeköltözni, ha nem jöttök ki. Ebből akkor is csak a baj lesz, ha a pasid hazatér.
2016. okt. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Most ma már nem olyan örült nagy dolog ha valaki kimegy külföldre dolgozni, miért nem beszéled meg a pároddal hogy Te is kimész és ott keresel munkát.. ennyi, ilyen egyszerü. Lehet mindenütt bérelni egy kis lakást, lehet találni mindenütt munkát, én ezt csinálnám.. az égadta világon semmit nem veszitenél vele, sőt keresnél te is kicsit több pénzt.
2016. okt. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Ti nem osszekoltoztetek, hanem bekoltoztel a parod szuleinek a nyakara. Javaslom felnott emberekkent a valodi osszekoltozest sajat otthonba (megha alberlet is csak) es a kozos donteshozast, es akkor nem er olyan kellemetlenseg hogy idegenekkel kell egy hazban elned.
2016. okt. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, végtére is igaz. Beköltöztünk hozzájuk. Szerettünk volna együtt élni de nem volt hol és gondoltuk ez jó ötlet, mert spórolhatunk saját lakásra.
2016. okt. 23. 17:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az anyósékhoz költözés még ha spórlás is, idegileg nem az, sőt... és mivel nem vagyok velük jóba ez csak rosszabb lesz.

Egyszerűbb lenne ha te is kimennél vagy elmennétek albiba, lehet drágább, de ott kettesben vagytok, mert így csak ki fogsz készülni, sőt ha a párod nem akar elköltözni később ("majd ha lesz elég pénzünk; majd egyszer; majd ha lesz gyerekünk stb") akkor az nagyon gáz lesz.

2016. okt. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj de ez nálam minimum szakító ok lett volna. Mi ez hogy ő csak úgy elhúz külföldre?

Egyébként meg, próbálj minél később hazaérni és minél előbb elmenni reggel. Mondd h nonstop túlórázol. Az új munkahelyen még hihető is. Hétvégére szervezz vmi programot mindig. Otthon meg kösd le magad vmivel, nézz sorozatot vagy olvass könyvet nemtom.

2016. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7. válaszoló jól mondja.

De a mai világban ez nem túl egészséges. Individualizált társadalmunkban az egyének lelkülete megköveteli az önállóságot és a függetlenséget. Anyósékkal együtt lakni még rövid távon is durván rá megy az ember lelki egészségére. Én biztos nem spórolnék egy forintot sem, ha ez lenne az ára. A pénz nem minden. Ha meg szükséges, én inkább vállalnél + munkát, 1-2 évig, még mindig nem annyira kártékony, mint anyósékkal lakni.

2016. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!