Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jó ötlet lenne így különköltözni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne így különköltözni?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyunk együtt a barátommal, jelenleg ő most végez az msc-vel, mellette esti OKJ-t csinál és dolgozik. Én államvizsgára tanulok, dolgozok és következő félévben fogok mester képzésre menni. 1 éve kb. hogy náluk lakunk, mert 1 órányi buszozásra lakik az egyetemtől és onnan járunk be. Elég fárasztó, mert reggel 6-kor kell elindulni és este 9-10-re érünk haza minden nap.

Eddig esély sem volt, hogy albiba menjünk, mert nem volt pénzünk, de most neki jók kereső munkája van, nekem meg nem lesz olyan nehéz az msc mint a alapképzés volt, tehát szerintem 3 napot én is tudnék majd hetente dolgozni, tehát arra gondoltam, hogy felvetem az ötletet, hogy költözzünk albérletbe jövőre, de úgy, hogy másokkal társulunk, tehát így kb. 3 fele menne az albérleti díj (ami szerintem 20-25 ezerből ki fog jönni, mert Szegedről van szó).

Esetleg hétvégente ő is hazajárna a szüleihez és én is a sajátomékhoz, így nem lennénk folyton egymás nyakán, mert én most is mindig hazautazok, hogy hagyjak neki egy kis teret, ne legyek mindig a pici szobájába. Így ellenénk 1-2 évig, amíg mindketten befejezzük a sulit, közben szerintem félre is tudnánk rakni némi pénzt és akkor el lehetne gondolkozni, hogy akkor teljesen külön vennénk ki egy albit. Igazából a szüleim is segítenének lakásvásárlással, de én azt még korainak érzem, mert csak 2 éve vagyunk együtt és még azt se tudjuk melyik városban tudnánk boldogulni, tehát mindenképp csak albérletbe szeretnék.


Ti mit gondoltok, jó ötlet lenne? 24 és 25 évesek vagyunk


2016. okt. 17. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem költöznèk ugy, hogy masokkal,idegenekkel egybe...miért nem vártatok addig mig mindketten kerestek elegendő pénzt ahhoz, hogy külön legyetek?
2016. okt. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Arra biztosan jó, hogy kiderüljön, mennyire lát jövőt ebben a kapcsolatban - meg hát az praktikussági szempontot miatta is.

Bár, ha jól fizetett munkája van, akkor nem is feltétlenül szükséges több társ, nem?

2016. okt. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!