Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem tudok egy barátomhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok egy barátomhoz se hűséges lenni, pedig szerettem mindegyiket és a mostanit is?

Figyelt kérdés
Többen azt mondták, azért mert szép vagyok és magas az ösztrogénszintem.

2016. aug. 14. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Többen azt mondták, azért mert szép vagyok és magas az ösztrogénszintem."


Hát ha ezt elhitted nekik, akkor lehet, hogy szép vagy, de okos nem nagyon.


Szerintem egyszerűen még nem találtál olyat, akibe valóban szerelmes vagy. Hogy tetszik, kívánod és esetleg még szereted is a barátod, az nem jelenti azt, hogy szerelmes vagy. A fentiek nem kizárólagosak, a szerelem az.


Szóval te még nem voltál szerelmes.


Ettől függetlenül akkor sem kéne megcsalnod a barátod, hanem nem kéne vele lenned így.

2016. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
100%
Vannak, akik egyszerűen képtelenek a monogám párkapcsolatra. Ilyen lehetsz.
2016. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Mert k.....rva vagy. Ennyi, nincs ezen mit szépíteni. Én se vagyok ronda, sok pasinak bejöttem/bejövök, a szexet is szeretem, mégsem csaltam meg soha a barátomat.
2016. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyenge az akaratod?
2016. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem a leányzó nem abból a korosztályból való, aki úgy gondolja, hogy akarat is kell a párkapcsolathoz.
2016. aug. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
24 vagyok
2016. aug. 15. 00:46
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek ilyen lányt. Egy indiszkrét kérdés: hány olyan barátod volt, akivel le is feküdtél?
2016. aug. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Egyébként nem akarom, hogy sértésnek vedd a kérdésem, de tényleg fontos és az is, hogy mióta élsz nemi életet.

Lehet ítélkezni feletted, de tény, hogy egy szép lánynak nehezebb hűségesnek maradni. Ez biztosan így van. Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél. Ez így van. Ha egy bányarém lennél, biztosan könnyebb lenne hűségesnek lenned. Egy részről meg tudlak érteni!

2016. aug. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Ez hülyeség, engem is szépnek tartanak, én is elvagyok magammal, de nekem a barátom az istennel egyenlő kb, szóval rá sem nézek más férfira...
2016. aug. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerelem és akarat kérdése, de van aki képtelen a monogámiára, az elköteleződésre, van ilyen, lehet neked tökéletes lesz a nyitott kapcsolat, ha találsz egy olyan pasit aki szintén erre vágyik. Még nem jött el az az idő hogy úgy érezd megállapodj. Mondjuk akkor inkább csináld azt hogy szakítasz vele mint megcsald mert csúnyább híred lesz hogy megcsalós vagy, a pasiknál ez nagyon tud terjedni, mintha több rövid kalandba mész bele. Ha megtalálod azt akit igazán szeretsz és el is tudsz mellette köteleződni akkor jöhet bárki se fog érdekelni amúgy más pasi.

A szépség meg relatív, én magamat nem tartom hű de szépnek (van egy esztétikai hibám is!), mégis volt aki 1évig írogatott, több pasi is hívott volna randira, ostromolt egy ideig, de folyton leépítettem és ennyi, mert a páromat szeretem és vele éreztem úgy hogy megállapodtam, ő kell és pont.

2016. aug. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!