Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért cikiznek folyton hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért cikiznek folyton hogy én alacsony vagyok a barátomhoz?

Figyelt kérdés

Nem a magassága miatt vagyok együtt vele, és tény hogy nem szeretem a magassarkú cipőket, így egy sima balerinában pl a válláig érek.

Sokan mondják hogy ez így egészségtelen, hordjak magassarkút, mert fájni fog a háta.... Elvben úgyis 'elvárás' hogy a pasi legyen magasabb. És pl fekve meg nem tökmindegy ki milyen magas?


2016. jún. 9. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert már nem tudnak mibe belekötni. Le kell szarni. Ti boldogok vagytok és ez a lényeg
2016. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem egészségtelen. Ne törődj a rosszalló hozzászólókkal! Légy boldog a pároddal :)
2016. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ma láttam egy párt, ahol a lány orra a fiú köldökével volt egymagasságban. Na az má furcsa volt. A tiétek tök rendben van. Irigykednek, hogy az alacsonyabb lányoknak is jutnak magas srácok.
2016. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Marhaság, volt 152 centis párom (180 felett vagyok), magassarkúban is a vállamig ért, de mivel műtötték a bokáját, így általában lapos cipőt hordott...


A hátam pedig maximum attól fájdult meg, ha túl kemény volt a szex, nem attól, hogy lehajoljak hozzá :D

2016. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj velük. Ez ilyen hülye magyar hozzààllàs ,,ha már nem olyan, mint a legtöbb az már nem normális..." Ezek csak irigyek a boldogságotokra és azért kötnek belétek, hogy elrontsák a kedveteket. Csak a ti érzéseitek a fontosak! Amúgy nem fog fájni a háta, max a kemény ágytornától. :D
2016. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem a magasságotokat? :D

Engem kíváncsivá tettél, hogy mi az a hatalmas különbség


Egyébként ne foglalkozz más véleményével, irigyek rád. :)

2016. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én 160 cm vagyok, a barátom 183
2016. jún. 9. 18:45
 8/12 opened paradise ***** válasza:
78%

Az pite. Nekem volt 30-32 centi különbség is exemmel. Mondjuk emiatt tudom,hogy számí az ágyban:D


Ne foglalkozz velük.

2016. jún. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz másokkal, ez csak kettőtökre tartozik. Ha nektek ez így jó, boldogok vagytok, és nem piszkáljátok egymást emiatt, akkor a cikizők tehetnek egy szívességet. Semmi közük hozzá. :-)
2016. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Áh, eddig az volt a baj ha túl magas a csaj, most már ha túl alacsony.

Én is barátom válláig érek csak nekem nem szokták említeni a magassarkút mert alapból 178 centi vagyok (ő meg 200).

2016. jún. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!