Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tegnap még gyereket akart, ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap még gyereket akart, ma már kidobott?

Figyelt kérdés
Minden ok nélkül. Nem csaltam meg, nem csináltam semmit. Arra fogta, hogy nem tudna tisztelni úgy, ahogy én azt megérdemelném. Tegnap még tervezte a közös jövőnket, sőt sokkal többet foglalkozott vele, mint én. Én nem szeretem előre megírni a jövőmet. Ezért meg aztán teljesen felesleges volt. Most itt állok egy légüres szívvel, kotta aggyal, s bár nem szeretnék a miérten agyalni, mégsem tudok mást tenni. Annyira határozottan ejtett, hogy a későbbi folytatásban is kár reménykedni, mert sebet ejtett a szívemen, meg ugye nem véletlen történt ez meg. Nem vagyunk már húszévesek.... Padlón vagyok. Segítsetek Férfiak, egy biztos kapcsolatot milyen okból dobnátok 5 év után? Nem is volt lapos, most jött volna egy csomó minden új, amit annyira vártunk!
2016. aug. 11. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"légüres szívvel, kotta aggyal"


Benned egy költő veszett el.

2016. aug. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Ő tervezett, te nem terveztél közös jövőt - talán ez volt az oka. Öt éve van veled, tudni akarta, mire számítson, mit várhat a jövőben. Gyereket, családot akar, te meg nem vagy benne partner.

Az ember nagyon egyedül tudja érezni magát egy párkapcsolatban, ha a partnerével nem lehet tervezni. Ha neked van egy elképzelésed az életről, vannak terveid, a másik meg szarik rá. Gondolom, ő is így érezte. Majd keres olyat, akivel lehet tervezni, nem halogatja a fontos döntéseket.

2016. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha jó, értem, és akkora tiszteletet érdemelsz, amekkorát nem tud adni, és erre hirtelen jött rá, akkor...arra is rájött, hogy egy ócska tróger. Azt persze nem tudom, miért lenne az, de nyilván mintha magát ostorozná valamiért, amit te nem érdemeltél.
2016. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem szeretem előre megírni a jövőmet."


Öt év után képtelen tervezni veled, mert te ebben nem vagy partner. Mégis mit vártál?

Amit mondott az valószínű kifogás, de igazából ez lényegtelen.

Öt év után te még mindig ugyanott tartasz. Ennyi. Nőj fel.

2016. aug. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már talált olyat, aki szereti tervezni a jövőt. :)
2016. aug. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt érezte amit te leírsz, és lépett is. Hogy ő tervez veled, a jövőtöket de te nem . Ez nem elég ok? Szerintem igen.


"sokkal többet foglalkozott vele, mint én. Én nem szeretem előre megírni a jövőmet."


Ennyi.

2016. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Hát ha nem vagytok még 20 évesek és 5 éves a kapcsolat, akkor azért várható volt, hogy nem fog a sírig tartani.

Ez a gyors szakítás, az ócska dumával nekem azt mondja, hogy talált már mást.

2016. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem akkor mondogatott olyasmit a párom, hogy "nem elég jó hozzám", amikor bejött a képbe egy másik. Mondjuk ő aztán engem választott.
2016. aug. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!