Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párok, közös, vagy külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, közös, vagy külön kasszán vagytok? Ha közös, hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talán ha egy kicsit specifikusabb lennél... Nyilván 5 nap után senki nem dobja össze a fizuját a másikkal, 50 év után meg fura külön számolgatni a nyugdíjat...
2016. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most mit kell túl bonyolítani? Olyan írjon már, aki értékelhetőt tud írni és nem filozofál. Nyilván olyanokra gondoltam akik külön vagy közös kasszán vannak,tök mindegy milyen okból.
2016. aug. 1. 14:55
 3/12 anonim ***** válasza:

1. vagyok; nem mindegy az élethelyzet.

Külön.

2016. aug. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7éve vagyok a barátnőmmel, és 2éve élünk együtt. Az utóbbi 2év úgy müködik, h a fizetésem kb 80százalékát beteszem a közösbe, a maradék 20 marad zsebpénz. De azis gyakran előfordul, hogy nem maradok semmivel mert közbejön valami életbevágó kiadás, például mikor új ruhákat óhajt a kedvesem
2016. aug. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Titusztitusz ***** válasza:
Mi közös kasszán vagyunk,és voltunk is mindig...
2016. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sem a teljesen közös, sem a teljesen külön kassza nem jó. Nekünk van egy közös, ahova minden hónapban rakunk pénzt, ebből költünk a háztartásra és az alapvető dolgokra. A maradék viszont privát pénz, nem titkolózunk, de egyénileg rendelkezünk vele. A nagyobb kiadásokat megbeszéljük és összehangoljuk a megtakarításokat.
2016. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2016. aug. 1. 16:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Közös...
2016. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igaza van a 6 os válaszolónak , nálunk is közös van de ha egy kicsit elszaladna a ló a párommal vagy rá szólok vagy már a tényekkel szembesülök ilyenkor elgondolkodok a külön kasszán .
2016. aug. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi közös kasszán vagyunk. Én kezelem a pénzt. Csekket fizetek stb. Vásárolni együtt megyünk. Ha kell neki pénz bármire szól és adok. Mi igy oldjuk meg 😊
2016. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!