Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ez így korrekt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így korrekt lenne? Övé a ház, én felújíttatom?

Figyelt kérdés

A barátommal szeretnénk lassan összeköltözni. A családjának megvan a régi kisebb háza, üresen áll évek óta, a nagyszülők tárolnak benne kacatokat. Nem áll romokban a ház, de ráférne egy kis ráncfelvarrás.

Nem szeretnék csak úgy beköltözni minden nélkül, aztán örülni magamnak, szóval arra gondoltam, hogy a felújítást én finanszíroznám.

Szerintetek ez így korrekt?


2016. ápr. 27. 11:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem is a szerződés a fontos, hanem, hogy gyűjtsd a számlákat a melókról... ha úgy adódik az az alapja bármiféle elszámolásnak.
2016. ápr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Foglaljátok szerződésbe, hogy a felújítás költségeit a párod szakítás esetén visszafizeti neked. Az ezzel kapcsolatos összes számlát TE őrizd meg, a te neved és a te aláírásod legyen rajta, hogy ha szükséges tudd igazolni, hogy te költöttél rá, és ne legyen gond azzal, hogy visszakapd a pénzt.
2016. ápr. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyebkent szerzodestol fuggetlenul szamold ki h jany evnyi alberletet fedez a felujiras koltsege es h te ezt az idoszakot alberletben toltotted volna egyebkent, vagy mar sajat lakasban. Ha a nagyja ugyis elment volna albira es ezt le is laktad ott, akkor ha epp nem tudod visszaszerezni akkor se band annyira. Azert 2 millat 2 es fel ev alatt ra lehet kolteni egy alberletre is sajnos es akkor a vegen ugyanugy nincs semmid.


Persze a legjobb az ha egyutt maradtok. Ezt csak azert irom h annyira nagy hatranyba nem feltetlen kerulsz ha most meg minden szep es jo, szerintem korrekt es erdemes belemenni.

2016. ápr. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!