Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Létezik-e olyan kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e olyan kapcsolat, ahol a férfit csak ezért "tartja meg" a nő?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a férfi nagyon nem jó a kapcsoatukban:


- sunyi szaralak

- rendszeresen a nő pénzéből költ, munkakerülő

- piás, kemény dohányos

- kocsmában garázdálkodik minden péntek éjjel

- bunkó, "kőagyú", primitív

- szélsőséges nézetei vannak "írcsunk ki minden x-t"

- Arcra is ronda, igénytelen gubancos haja van, többnapos borosta, dezodorral keveredett izzadtságszag

- sokat lóg a tahó haverjaival

- focimeccseken kedvec csapat győzelmét kukaborogatással, vereseségét garázdálkodással "ünnepli"

- rendszeresen benyögi, hogy de megdugná ezt vagy azt a nőt, a nőjének fejtegeti, hogy melyik mell/punci típus a kedvence (a nőnek nem olyan van)

- lakáskulccsal vakarózik stb

- úgy eszik mint a disznó


De a nő mégis vele marad, csak azért, mert a farka 19 centis, és képes több órán át szexelni - de csak primitív módon, szóval nem nagyon törődik olyasmikkel, mint előjáték, csók vagy ölelkezés utána - de a nő tág, ezért csak tőle tud elélvezni, mástól nem. A nő fél, hogyha szakítanak többet ilyet nem talál, ezért inkább eltűri ezeket, csak a "szép nagy farok" megmaradjék mellette. És inkább ez, mint egy sármőr figura, kifogástalan illemtudással, de átlag alatti bránerrel.


Ez egy elméleti kérdés, nem láttam még ilyet, de van-e vajon ilyen? És mi játszódik le a szereplők fejében? (Bár a srácéban nem sok minden, mert primitív)



2016. ápr. 23. 19:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam nincs, de ahogy néhány srácot leírnak ezen az oldalon, kezdem magam rohadtul jó partynak érezni...
2016. ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Ha valaki képes egy ilyennel összefeküdni, az meg is érdemli.
2016. ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 cica gombolyag válasza:
90%

Lehet, hogy van ilyen nő, de szerintem max 1 millióból egy...

Ilyen lenne a barátom, szerintem ki is raknám, mint macskát szarni.

Meg nem hiszem, hogy egy orgazmus ennyit nyomna a latban, hogy valaki ezt elviselje.

2016. ápr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ferfiaknal jobb gepeket lehet kapni amik villanymotorral mennek, nagyobbak is, barmeddig birjak. Ha meg annak sem eleg a teljesitmenye akkor ott a furogep + betonkevero fej.
2016. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#3


De a nő tényleg "tág" és mondjuk az előző barátai közül egy sem tudta kielégíteni az átlag környéki brokijaikkal: 11-15 centi között. Ettő a figurától viszont átéli a mennyországot menet közben - igaz amúgy csak a baja van vele.

2016. ápr. 23. 19:23
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, de nem tudom elképzelni hogy van olyan nő a Föld hátán aki egy ekkora tahót elvisel és még lefeküdni is képes vele...Hacsak nem az elmeosztályról szabadult. Gyerekek, én nem tudom...Magyarázza már el nekem valaki mert nem értem ezt a péniszméret témát. De kajakra. Ugye az van, hogy elvileg a nagy a jó, minél nagyobb legyen. Én csak személyes tapasztalatból tudok kiindulni. 1 férfi volt/van az életemben, 5 éve, neki 12-13 cm körül lehet, nagyon jók az együttlétek, de bizonyos pózokban, mikor nagyon mélyre hatol, szó szerint fáj, kellemetlen a méhszájamnál mert feszíti. Olyankor mondom is hogy váltsunk testhelyzetet. A nő hüvelye meg amúgy is 10-11 cm. Most kajakra nem értem, hogy akkor most hogy jön a képbe a 20 centis áhított gigapénisz? Az nem fáj?

Bocsánat kérdező, hogy a te kérdésed alatt kérdezek de ezt nem értem meg ezt a témát. Segítene valaki? :D Vagy nekem kicsi a hüvelyem?

2016. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok szabadidőd van, hogy összeraksz ilyen sztorit?
2016. ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
9%
Létezik. Lehet, hogy nem ebben a kombinációban, de létezik.
2016. ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#9


Ne mond, hogy nincs ilyen.

2016. ápr. 23. 19:48
 10/23 anonim ***** válasza:
Biztos van, de te, úgy en bloc a nőkről írtad ezt.
2016. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!