Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fiatal párok! Ti mennyiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal párok! Ti mennyiből éltek meg havonta?

Figyelt kérdés

Olyanokhoz szól első sorban a kérdésem, akik "átlag" magyar viszonylatok szerint élnek, tehát inkább az alacsonyabb fizetésekre gondolva. (Senki ne vegye pejoratívnak, csak nyilván havi 4-500ezer mellett nem merülne fel bennem a kérdés. :D)

Szóval, mi most tervezünk összeköltözni párommal. Nekem halvány fogalmam van a megélhetés árairól (tehát nem - csak - a számlák, hanem kaja stb), neki semmi, azt se nagyon tudja, magára mennyit költ havonta. Kíváncsi vagyok, másoknál hogy alakulnak az összegek.


Mennyit költötök számlára, rezsire? Kajára, egyéb bevásárlásra? Luxusra?

Kijöttök a fizetésekből? Tudtok félretenni?


A válaszokat előre is köszönöm!



2016. ápr. 14. 17:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Mi 350-et keresünk összesen kb. (én 230-at, ő ált. 120-at, de mivel ő teljesítménybérben dolgozik, ez mozoghat 10-20 e-vel oda és vissza is). Plusz én még kapok cafeteriát, az 8e étkezésre havonta és 8-9e szép kártya szabadidő zsebre most, meg némi étkezési szépkártya.


Viszonylag szerencsénk van a rezsivel, az 32e Ft kb. Emellé fizetjük a netet, telefont, az kettőnknek össz 25e. Kaját még nem számoltuk össze, mert két hónapja élünk együtt, még várat magára a nagy költekezés-átnézés (de vezettük rendesen listába a kiadásokat). De az biztos, hogy "luxusra" is marad, és félre is tudunk tenni. És kajából sem kell annyira nélkülöznünk szerencsére. Most ugyan fel kellett szabadítanom némi lekötött pénzt, mert fogorvoshoz kellett mennem, és az nem két fillér. De azért ez nem egy átlag hónap.

2016. szept. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Havi 130 ezerből élünk meg és költünk szórakozàsra hobbira, plusz 100.000 megy megtakarítàsnak.
2016. szept. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!