Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak ha az anyósom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha az anyósom mindenbe beleszól?

Figyelt kérdés
Anyósom nagyon egy uralkodó tìpus egyedül nevelte páromat fel. Párommal 3 éve vagyunk együtt 20évesek vagyunk mindketten és egyetemisták. Én egyetem mellett dolgozok van hogy 100at is keresek egy hónapban és még ösztöbdíjat is kapok. Anyósom mégis úgy kezel mintha gyerek lennék pedig évek óta magamat látom el. De még páromat is gyereknek tartja pedig ő is komoly. Fel vetődött hogy párommal összeköltözünk. Van egy kis lakásuk amit bérbe adtak oda mennénk ősszel. Már mondta párom anyósának és beleeggyezett még támogatott is. Erre ma felvetette hogy inkább én költözzek oda és hárman lakjunk együtt. Én ezt semmiképp nem akarom rengeteg konfliktus lenne és ami a lényeg nem lennénk kettesben barátommal. És anyósom még engem kért meg hogy párom beszéljem rá erre. Nem tudom így mi lesz én ezt semmikép nem szeretném. Pedig már mindent megterveztünk sokat félretettünk pár új bútorra. Szerintetek mi lehet a megoldás? 20/L

2016. márc. 9. 01:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát én is mondtam páromnak hogy ha mindenbe beleszól vagy odajárkál az anyukaja akkor atkoltozunk albiba.. talpraesettek vagyunk tudom hogy megoldanank ugy is
2016. márc. 9. 14:46
 12/13 anonim ***** válasza:
Ezekből én valahogy nem nézem ki a barátodból, hogy lesz ebből valami közös élet... ha van pénzetek, akkor miért volna fontos, hogy az ő lakásukat béreljétek?
2016. márc. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja, hogyha eleve bérlésről van szó, tehát ugyanúgy kell érte fizetni, akkor már inkább egy független lakás.
2016. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!