Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nektek ez rosszul esett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez rosszul esett volna a pasitoktól?

Figyelt kérdés

Eleve állandóan piszkál, hogy sokat sminkelem magam és neki jobban tetszem nélküle, erre fel ma mondom neki, hogy megyek fürdeni, és mondja, hogy helyes, mosd le az ARCOD. Hát én kicsit azért megsértődtem rajta, nem is engedtem, hogy velem fürödjön, és még ő kérdezte, hogy most meg mi a bajom.

Szerintetek ez nem volt sértő?


2016. febr. 8. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nőkènt mondom hogy nem. Règebben èn is sminkeltem, mostanra kevesebbet vagy egyáltalán nem. Párom szerint sokkal szebb vagyok. Bár nekem sose szólt hogy mossam le. De akkor sem volt sèrtő túlreagáltad. Valószínű nem tetszik neki ha 2 kiló vakolat van rajtad.
2016. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez bók volt...ha szebb vagy smink nélkül neki akkor örülnöd kéne..
2016. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt sértő bár attól függ, milyen hangnemben mondta. De amúgy én se szeretem, amikor nyaggat a barátom, hogy szebb vagyok smink nélkül.
2016. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Értem azt, hogy a natürell stílus a jó, nekem is az van. DE azért ő a párom és nem az uralkodóm. Ez a beszédstílus egyáltalán nem szimpatikus: "helyes, mosd le az ARCOD", elgondolkodnék rajta. Legközelebb majd azt követeli, hogy Mást mossak meg.
2016. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Interferencia ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kiabálva mondta volna az arcod szót.
2016. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Erről ez jutott eszembe:

[link]

2016. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy natúrban szebbnek lát! :)


Az is lehet, hogy nem sminkelsz túl szépen, de nincs szíve megbántani ezzel, így inkább próbál arra ösztönözni, hogy ne csináld.


Másrészt pedig, ha 2 kg vakolatot kensz tényleg a fejedre és nonstop úgy nézel ki, mint aki épp a tv-be készül fellépni, nos az elég visszatetsző.

2016. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A smink csak távolról mutat nagyon jól, a párod meg közelről szeretne látni ;)
2016. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kicsit sértő. Amúgy én is a természetesség híve vagyok, de azért egy nő adjon magára, minimális smink!! Én nem mosattam volna le az arcod :) 28/F
2016. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Semmi sértő nem volt benne.

Jobb helyeken ilyenkor szoktak kompromisszumot kötni, hogy pl. párod kedvéért kevésbé sminkeled magad otthon, vagy ha "csak" együtt vagytok, mintha munkában, buliban vagy.

2016. febr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!