Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most hülyének néz, vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hülyének néz, vagy én látom rosszul? Vagy mit kellene csinálni?

Figyelt kérdés

Párommal pár hónapja összeköltöztünk, vagyis ő hozzám költözött, mert nekem van lakásom. Nem kértem tőle rezsihányadot... Annyit kértem, h a kajáját fizesse ő.

eltelt 2 hónap, és még eszébe sem jutott.

vagyis én fizetem a kaját.

szóljak neki, említsem meg neki, vagy ne.

Nem hiszem, h elfelejtkezik róla, hiszen együtt megyünk bevásárolni. ő is dolgozik, én is dolgozok, igaz, hogy én többet keresek.

ilyenkor mit kellene csinálni???


2015. okt. 3. 01:50
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Mondjuk kinyitni a szádat és elmondani, hogy te nem ingyen hotel vagy, vagy beszáll a költségekbe vagy pedig tipli. Rezsit is nyugodtan lehet közösen fizetni.

Természetesen a fentebb írtak értelmüket veszítik amennyiben a párod havi nettó 100-at keres, te pedig egy luxusvillába ahol a rezsi egymaga a fizetése ötszörösét teszi ki.

2015. okt. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amikor vásároltok, hogy jön az ki, hogy mindig te fizess?

Ő miért nem fizet?....

2015. okt. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fish1 ***** válasza:
Szólnék neki, hogy nem tartom korrektnek, hogy én tartom el.
2015. okt. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ebben előre megállapodtatok, pláne van keresete,ez egy kis laza lehúzás...
2015. okt. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 omba ***** válasza:
100%

"Lakva ismerszik meg az ember" - mondják már mióta....

Szólj neki, hátha - de ez tényleg nem olyan, mi kimegy az ember fejéből

2015. okt. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért tartod el, őszintén? Rezsibe nem száll be, kaját sem fizeti.Beszéljétek hogy összedobjátok a fizut,fele-fele arányban megy a rezsi-kaja.De mondjuk már nehéz lesz,mert megszokta az ingyen hotelt/ ingyen nőt.De hogy a kérdésedre is válaszoljak, igen,sajnos hülyének néz...
2015. okt. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, elmentek bevásárolni, és mentek a kasszához, mi ilyenkor szoktunk megegyezni, ma ki fizet, vagy felezzük, ha úgy állunk éppen.
2015. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mondjad neki, hogy innentől mivel annó megegyeztetek, hogy ő állja a kaját, ezért ő fog bevásárolni, egyedül (kénytelen lesz fizetni)
2015. okt. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!