Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Valóban én vagyok a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban én vagyok a rossz ebben a helyzetben? Megértem őt, de attól még nagyon bánt.

Figyelt kérdés

Tegnap este a párom elkezdett játszani valamit online, a barátaival. Ezzel semmi gondom nem volt, elfoglaltam magam, bár megígérte, hogy utána majd összebújunk, esetleg szeretkezünk, megnézünk még egy filmet, tehát így kellemesen lezárjuk a hétvégét. Nekem elég pontos bioritmusom van, nem tudok vele nagyon mit kezdeni, 11kor már álmos vagyok és aludni vágyom, éjfél után meg már iszonyat nehezen maradok ébren. Ismervén ezt a kis tulajdonságom, 11kor már odamentem a páromhoz, hogy részben elbúcsúzzak, részben meg hát... nagyon vágytam rá, egész vasárnap, reggel is majd' megőrültem a vágytól, és szerencsére most ő is hangulatban volt, azért az valóban ritka, hogy ő reggel nekem csatarendbe álljon. És így 11-kor, miközben ő már 6 óta játszott, gondoltam, kicsit megörvendeztetem, és nekiláttam felébreszteni a kedvét, ez ellen persze nem is ellenkezett igazán. Majd szépen áthúztam a hálószobába, nekiláttunk a dolgunknak, de pár perc után elillant a merevedése, és kijelentette, hogy amúgy neki ehhez semmi kedve, és nagyon szemétnek érzi magát, hogy nem játszik a többiekkel, csak egy szó nélkül lelépett, és most miatta veszítenek (ne kérdezzétek, milyen játék, valami online, csoportosan játszható stratégia). Azt is hozzátette, hogy dehát reggel már volt, most nem igazán akarta ezt az egészet.


Azt megértem, hogy valóban kicsit bunkó dolog volt részemről őt elcsábítani, ennyire erősködni, de én őszintén meg voltam győződve róla, hogy ennek ő örülni fog, ritkán szoktam szájjal kényeztetni, így kezdeni a dolgokat, és most annyira jól kitaláltam, nem számítottam erre a reakcióra. És bánt, hogy egész este játszott, én hagytam, nem pattogtam ott neki, hogy de jöjjön már, bújjunk össze, akármi, pedig volt ígérete ezzel kapcsolatban. És mégis én vagyok a rossz, amikor szeretkezni szeretnék vele (bár ezt úgy éreztem, ő majdnem erőszaknak élte meg, így utólag beszélgetve róla).


Azért is bánt a dolog, mert a szexuális életünk amúgy sem tökéletes, már ami a mennyiséget illeti, de mostanság én úgy érzem, a minőség sem az igazi. Kicsit olyan, mintha kötelességből jönne velem az ágyba, hogy ne hisztizzek már miatta, letudja a dolgát, aztán megy minden tovább, mint előtte. Mintha nem lenne ott fejben, és ez nekem jelentősen ront az élményen. Hetente nagyjából egyszer szoktunk szexelni mostanság, én többre vágyom (látható a fenti példából, hogy a napi kettőt sem vetném meg, de ehhez nyilván nem ragaszkodom, ha rendszeresen lenne naponta, kétnaponta, én azzal is nagyon jól meglennék), szinte sosem mondok neki nemet, ha mégis, annak valami határozott, nyomós oka van, és bánt, hogy én elég gyakran próbálkozom, hátha összejön, de nagyon sokszor kapok visszautasítást. Én neki nemet egy kezemen meg tudom számolni, hányszor mondtam, és akkor is mindig oka volt (betegség, rosszullét, ilyesmi). Most meg kifejezetten a kedvét kerestem, orálisan kényeztettem, amit ő nagyon szeret, és mégis ezt kaptam, hogy szemét vagyok, neki ehhez nincs kedve (nyilván persze nem ilyen szavakkal, próbált kedves lenni, de az értelme ez volt).


Most komolyan, én vagyok a rossz, amiért a párommal szeretnék lenni, szeretkezni szeretnék vele és hasonlók? Az, hogy neki most lényegesebb volt, hogy tovább játszon a barátaival, az eléggé fájt, mert egész este ezt csinálta, közben rám se bagózott. Mellesleg, miután ez történt, ő visszament játszani még egy órát. Oké, utána nagyon aranyosan felébresztett és meg akarta beszélni, de tudja, hogy állok a kérdéshez. Nekem a testiség, a szex a szeretetnyelvem, ha visszautasítanak mint nőt, akkor nem érzem szeretve magam, hiába akárhány szép tett és szó, igazán csak a szextől érzem azt, hogy mi jók vagyunk. Ha ezt visszautasítja, akkor kb a szerelmem utasítja vissza.


Részben az a célom a kérdéssel, hogy kiírjam magamból, barátnőimmel a szexualitást nagyon nem szoktuk felhozni, a párkapcsolati és szexuális kérdésekben én vagyok a legtapasztaltabb közülünk, és így tanácsot sem nagyon tudok kérni tőlük, még ha netalán beszélnénk is néha erről. Másrészt meg érdekel, hogy ti, független szemlélők, hogy látjátok, valóban én voltam a kérdésben a rossz? Mert kicsit annak érzem magam. Hagynom kellett volna tovább játszani, anélkül, hogy bármi esélyt is adtam volna a ritka szeretkezéseinknek?


Másfél éve vagyunk együtt, több, mint egy éve élünk együtt. Én 23 ő 30 évesek vagyunk.


Bocsi a szófoxásért.


U.i.: nem szeretnék vele szakítani emiatt, részben mert ennél azért jobban szeretem, részben meg mert bízom benne, hogy idővel változni fog a dolog. A kapcsolatunk elején is mentek a mindennapos szexek, és most könnyen ráfoghatom a munkájára, hogy nem megy (gyakran hétvégéznie kell, éjszakába nyúlóan dolgozni, 3 ember munkáját várják el tőle iszonyatosan rövid időn belül, sok felelősséggel jár, stresszel, a közvetlen főnöke direkt ellehetetleníti, a főnökségnek besározza, csak hogy a felelősséget magáról elhárítsa, tehát jelenleg nem rózsás a helyzet), de nemsokára új munkahelye lesz, és reménykedem benne, hogy ott már kicsit emberségesebben fognak vele bánni, netalán szakmai megbecsüléshez is jut, vagy legalább nem fogják folyton szidni, hogy nem halad a munkával, miközben képes reggel 7től hajnali 6ig dolgozni, hogy utána pár óra alvás után délben nekiálljon megint dolgozni, mindezt hétvégén. Szóval, én bizakodó vagyok a kérdésben.


2015. nov. 16. 10:16
 1/8 A kérdező kommentje:

Hű, ez hosszú lett.

Röviden: szexelni akartam, ő inkább játszott volna tovább, ezért visszautasított, és még én voltam a szemét.

Ez a lényegi probléma, amit ahogy látom, a kelleténél kicsit bővebben kifejtettem, elnézést érte :D

2015. nov. 16. 10:18
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Az tiszteletre méltó, hogy keményen dolgozik, de nem azért utasított vissza, mert ki volt dögölve a munkától, hanem azért, mert a barátaival szórakozott. Már öt órája. Nagy hiba, ha az ember arra alapoz, hogy "majd változni fog". Talán igen, talán nem. Amúgy rengeteg 30 éves férfi tenné össze a két kezét, ha lenne egy 23 éves barátnője, akinek ennyire fontos a testiség. Talán közöttük kellene találni valakit, a párod meg végre nyugodtan játszhatna a haverjaival.
2015. nov. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nőként könnyű elvárni a 2 napi, napi vagy napi 2-t is. Fogadó félként elég könnyű, aktívként viszont elég kemény mindig teljesíteni az elvárásokat. nem is mindig sikerül - mint szegény srácnak most.
2015. nov. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3: ha fáradt, akkor nagyon szívesen leszek én az aktív fél, ez nem kifogás. Ahogy neki elment a kedve, úgy nekem is elmehet, ami ugyan lehetetlenné nem, csak élvezhetetlenné és fájdalmassá teszi a szexet. Az sem sokkal jobb.
2015. nov. 16. 10:32
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Nézd, szerintem ez még nem olyan egetrengetően súlyos probléma (voltak a házasságomban hasonló problémák, ennél sokkal, de sokkal komolyabbak), és az, hogy meg akarja beszélni, mindenképpen jó jel. Ugyanakkor teljesen megértem a te oldalad is, én is hasonlóan vagyok a szexszel, nagy a libidóm és nagyon rosszul tud esni a visszautasítás.

Ami nekem megütötte a szemem, hogy nagy a szexuális igényed, de mintha a párodnak nem annyira szeretnél örömet okozni... ha szereti a szopást, akkor miért csak ritkán van benne része? Náluk a mindennapos szex része! Vagy előjátékként, vagy néha csak úgy spontán lepippantom a párom, hogy örömet okozzak neki. Ha nagy a szexuális igényed, akkor érdemes folyamatosan izgatni a párod, minden létező módon, beszélni a szexről, például tervezgetni, hogy este mit művelsz vele, hogy legyen lehetősége ráhangolódni. Ha úgy érzed, ellaposodtak az együttlétek, be lehet vinni új elemeket, szerepjátékokat, meglepetéseket, fantáziákat...

Ha a párom a gép előtt ragad, elkezdnem simogatni, csókolgatni a nyakát, erotikus dolgokat sugdosok a fülébe... aztán elmegyek a hálószobába. Egy percen belül jön utánam és közli, hogy milyen kis szemét vagyok, hogy ott hagytam felizgulva. :)


Közben megértem a párod is, mert ha valamiben elmerülök, akkor én sem szeretem félbehagyni. Én a helyében biztos kértem volna tőled egy pici türelmet. Mivel te a lefekvés időpontjában rugalmatlan vagy, ezért nem várhatod el, hogy ő is hozzád alkalmazkodjon... Ha tudod magadról, hogy max. 11-kor lehet szex, akkor kezdd el már 9-kor felizgatni, ne az utolsó pillanatban, hogy legyen módja befejezni, amit csinál, és veled is foglalkozni.


Én azt látom, hogy ez a helyzet bőven orvosolható, ha mindketten akarjátok. De ne csak elvárásaid legyenek, hanem te is tegyél a változásért, amiben csak tudsz!

2015. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Kockaként írom, amit írok.


Volt nekem is ilyen kapcsolatom. Havi 1x, max 2x szex, ha többet akartam, akkor a munkára hivatkozott, én voltam a szemét és a fehérmájú (a végén már durva dolgokat vágtunk egymáshoz). A nőiességem súlyos csorbát szenvedett, és mint írtam, mindig a munka volt a kifogás.


Érthető, hogy játszani akart, főleg hogy nem gyakran teszi, illetve párom is olyan, hogy napi 1x megy neki. Felállni feláll, de elmenni nem tud, nekem meg ez öli meg az egészet. De nagyon jól elvagyunk a kétnaponta szex-szel, és így a kockulás is belefér. Nem gondolom, hogy ezzel később gond lenne, össze tudjuk egyeztetni a dolgot.


Ha az lett volna kifogás, hogy aznap már volt egy, okés... de hogy kockulni akart, az nem... Máskor talán csináld másképp... jelezd neki, hogy akarod, figyeld a játékot, hogyha szünet van, vagy épp akkor megszakítható, iktassatok be egy menetet, utána mehet vissza. Lehet pont egy csata közben zavartad. Mivel nem írod, hogy milyen játék, csak így tudok segíteni, mivel azt sem tudom, hogy mennyire kötött. Én is volt már, hogy exemet elutasítottam, mert épp raid volt, és nem mehettem el, de ahogy vége lett kezdeményeztem. Volt már, hogy tudtam, hogy 7től nem érek rá játék miatt, ezért előtte kezdeményeztem.


Össze kell hangolni, és mindenki boldog lesz. Persze ha hajlandó rá.

2015. nov. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam hozzád hasonló helyzetben, csak annyi a különbség, hogy én akárhogy próbálkoztam ő azonnal elutasított(nem menet közben gondolta meg magát) és tudom, hogy milyen brutális érzés és legszívesebben hisztiztem volna mint egy hülye gyerek. Szerintem ne erőltesd ha nincs kedve, ilyenek előfordulnak. Van hogy az embernek hetekig hónapokig elmegy a kedve a dologtól vagy csak épp kevesebbszer kívánja, amihez neked valószínű semmi közöd, tehát nem arról van szó, hogy rád unt. Meglátod majd neked is lesz ilyen és milyen jól fog majd esni, mikor ő sem kezd el hisztizni, hanem türelmesen kivárja amíg veled minden rendbe jön. Szóval én rengeteg türelmet és megértést javaslok. Remélem tudtam segíteni. :)
2015. nov. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"ha visszautasítanak mint nőt, akkor nem érzem szeretve magam, " - igazad van, ennél otrombább dolgot nem is tehet egy pasi.
2015. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!