Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fiúk, férfiak! Kiszolgálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Kiszolgálnátok a barátnőtöket teljes mértékben, amikor éppen menstruál?

Figyelt kérdés

Pl leküldene titeket a boltba egy bevásárlólistával, mi mindent hozzatok neki, elkészíttetné veletek a vacsorát plusz még valami desszertet, kérne egy talpmasszázst, ugráltatna kisebb dolgokkal az ágyból, stb?

Mindezektől cserébe neki sokkal könnyebb lenne azokon a napokon :)



2015. nov. 11. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Akkor is, amikor nem.
2015. nov. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha lehetne barátnőm,én simán kiszolgálnám,sőt jobban oda is figyelnék rá. :)
2015. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
Persze, de csak ha szeretkezik velem cserébe. :)
2015. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ez erős túlzás néhány nő részéről, a menstruációk során nem kéne előadni a hattyú halálát...

De simán meg lehet kérni a fiúkat, férfiakat is ilyen hétköznapi dolgokra.

N

2015. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem kérdés. Természetesen.
2015. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Ha szépen megkér, és nem parancsolgat, akkor természetesen igen.
2015. nov. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 aperitif ***** válasza:
54%
Amiket felsoroltál azok egy kapcsolatban alap (bevásárlás, vacsora készítés, talpmasszázs), az ágyból ugráltatás viszont eltúlzott dolog. Egyáltalán eltúlzott, hogy egy nő azért feküdjön egész nap, mert menstruál.
2015. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

Csók pirinyó !


Persze,még az üveghegyre is felmásznék neki egy kis keresetlen aranyládika után.

Aztán főznék neki egy jó kis kőlevest,mert az kő az erőnléthez.

Mindez nem elég ? Elmegyek,elmegyek,hosszú útra megyek,a sarki kis gyufaárús lányhoz,két csomag gyufáért,hogy legyen miből apró várat építeni.Az apró várba pedig szereznék neki arany tollú madarat a Kerek Erdő közepéről,csak a nagy hajszába nehogy nekem legyen aranyerem.


Nincs annyi zöld kéz a Föld kerekén,amivel le tudnád ezek után róni az elismerésedet irányomban. :)


Puszi a hasadra Mirci Marceline.

2015. nov. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Sok mindent megtennék érte, de ha elkezdene ugráltatni azért se csinálnám meg. Nem vagyok szolga.
2015. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%

Azért ez már csicskáztatás.


Addig semmi gond, amíg ezt valaki önként csinálja, de ennyi mindent elvárni azért túlzás.


Nekem elég erős görcseim vannak, pont most is egyébként, ma is a férjem ment le vásárolni (magától) és főzött, mire hazaértem (magától). De nem ugráltatom, hogy hozzon ezt-azt, masszírozzon már meg, készítsen még desszertet is, az szerintem már pofátlanság lenne...

2015. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!