Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért az olyan fiúkhoz vonzódn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az olyan fiúkhoz vonzódnak a lányok akik megalázzák és bántalmazzák őket?

Figyelt kérdés
2015. nov. 4. 17:39
1 2 3
 21/22 Missi_Key ***** válasza:
Én pont ellenkezőleg. Itthon mindenki véd. Ha a pasim is úgy bánna velem mintha cukorból lennék, beleőrülnék. XD
2015. nov. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem vonzódik direkt az erőszakos férfiakhoz.Nincs az erőszakos durva férfiak homlokára írva,hogy FIgyelem! Erőszakos és durva férfi vagyok!

A nők nagy része sajnos nem elég körültekintő,mikor párt választ.nem egy-két hét.hónap vagy még több idő ismeretség után jönnek össze a férfival,vagy fiúval,hanem egykét óra ismeretség után,vagy netán úgy,hogy személyesen nem is találkoztak,csak a neten mondott pár szép szót a pasi,és a nő úgy ki van éhezve pár kedves szóra ,hogy már ettől beadta a derekát...aztán később,mikor már együtt vannak,mutatja csak ki a foga fehérjét a férfi,mikor már mondjuk zsarolási alapja is van a nővel szemben,mert mondjuk az kiöntötte neki a szívét,ne adj'isten összeköltöztek,anyagi téren is visszaél a férfi...ilyenkor már nehezebb kilépni egy kapcsolatból ...Én hál'istennek,mindig is köröltekintő,óvatos és megfontolt voltam ilyen téren,sosem keveredtem ilyen kapcsolatba,de egyáltalán nem irigylem azt,aki igen...

2015. nov. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!