Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az normális ha a pasitokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a pasitokhoz költöztök ahol ő eddig is lakott és kéri a lakbér felét nem csak a rezsiét? Ez mindenkinél így megy?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 23:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

"És mindenki majd utólag számolja ki, hogy végülis minuszban vagy pluszban zárta a kapcsolatát."


Számomra ez nem világos.. szóval egy rosszul sikerült kapcsolat után el kellene számolnom, hogy milyen órabérben szexeltem vele, milyen órabérben főztem, mostam, takarítottam? Vagy az adott-kapott ajándékokat kellene osztani-szorozni? Ha te szolgáltatásként árulod magad, akkor ne csodálkozz, hogy annak is fognak használni.

2015. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Aki anyagilag nem veszi ki a részét egy kapcsolatból, az érzelmileg sem. Az ilyen ember azt lesi, mennyi haszna van abból, hogy együtt van a másikkal, nem azt, hogy a másikat boldoggá tegye.
2015. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán látom miért kéne a pasinak eltartania az összeköltözés után ha én is el tudom látni magamat?

Úgy értem miért? Jobb?

Csak mert én nem látom be, hogy jobb az ilyen. A saját kapcsolatom tudom felhozni csak. Ugyanaz a végzettségünk, munkaképesek vagyunk. Gyerek nincs a háztartást ketten visszük egyedül a főzés az enyém. Ebben a helyzetben ha a valós kereseti arányokat nézem, ő kb a fizetésem 1/3-ával keres jobban mint én. Miért venném ki a családi kasszából az én fizetésem, ami azért nem kevés? A lakás nem akkora, hogy teljes embert kívánjon és bár el tudna tartani, de akkor garasoskodni kéne nem lennék anyagilag független meg haszontalannak is érezném magam. Ha viszont dolgozom jól megvagyunk, ő se stresszel annyit és nem kellfolyamatosan túlóráznia.


Szóval én nem ítélem el azt a hozzászólót aki szerint a pasinak kellene fizetni mindent csak nem értem milyen megfontolás áll emögött.

Más ha a pasi annyit keres, hpgy a nő fizuja mellette zsebpénznek is nevetséges de ez azért ritka. Megint más ha gyerek miatt nemdolgozik a nő.

2015. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindent nekem kell fizetni, akkor odaköltöztettem egy rongyot, aki pénzért ad szexet - de akkor miért is kéne odaköltöznie? Miért terheljem a háztartásomat egy riheronggyal?
2015. aug. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Költőnő? ***** válasza:
100%
18as ingyenélőnek: túl vagyok már pár szétköltözésen, és így is azt mondom h a költségmegosztás az igazságos. Az, h neked büdös az önálló élet: a te dolgod.
2015. aug. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Végigolvastam a válaszokat, melyek a végére kezdenek eltérni az alap kérdéstől és egy valóban kasu felhasználó primitív válaszát taglalják. Nos, szerintem teljesen normális, hogy fizeted a felét, mivel attól, hogy te odaköltözöl neki nem lesz ingyenes a lakhatása. Az én ötletem az lenne, hogy ha nem szeretnéd, akkor keress egy albérletet és mondd meg a főbérlőnek, hogy nem szeretnéd a bérleti díjat fizetni, csak a rezsit, mivel most se lakik ott senki és a senki ugye nem tud fietni, ezután nézd meg a fejét, milyen lesz.
2015. aug. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!