Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális, hogy izgulok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy izgulok?

Figyelt kérdés

2 éve költöztem el anyukámtól, pár hét és beköltözik a barátom.

Rettenetesen izgulok, terveket készítek, hogy kinek mik lesznek a feladatai, mikor lesz egymásra idônk. De ez nem az a kellemes izgalom, hanem az a feszült, mint vizsga elôtt.

Emellett az összes múltbeli sérelmem feltört. Ezeket persze nem említem neki, de félek, hogy ugyanúgy, vagy jobban fog hazudozni nekem.

Már egyszer pár hetet nálam lakott, maga volt a rémálom, cselédként kezelt, nem hagyta, hogy igazam legyen.

Úgy érzem ráadásul, hogy neki ez még korai, fiatalabb nálam, elsô barátnô vagyok, természetes, hogy elôbb utóbb másokkal is akar lenni mielôtt megállapodik.

20/F 22/L


2015. aug. 14. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem költöznék össze ezzel az emberrel a helyedben. De hát nem vagyok a helyedben. :)
2015. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi esetre se költözz össze vele.Gyorsan farolj ki ha jót akarsz magadnak,még nem késő.
2015. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

cselednek hasznal sajat lakasodban ???

nem koltoznek vele ossze parancsolgasson az anyanak ne nekem

2015. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennek nem lesz jó vége.

Előzőleg nem működött a dolog. Most is feszülten várod.


Mégis mire vársz? Hogy folytatódjon a rémálom? Miért jó ez neked?

2015. aug. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!