Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az normális ha a pasitokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a pasitokhoz költöztök ahol ő eddig is lakott és kéri a lakbér felét nem csak a rezsiét? Ez mindenkinél így megy?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 23:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
78%
Mert nálad nem ez a normális? :D Eszembe sem jutna nem beleadni, hát ha ott lakom, akkor a lakbér fele engem illet. Vagy nem? Nem így gondolod?
2015. aug. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Én lány vagyok, de elotte megbeszélném vele, de én inkább azt választanám, hogy ne keljen fizetnem...Végülis egy barátnőm se fizet, ha a barátjához költözik. Biztos az lenne a jogos, hogy felezni mindent, de a való életben általában a pasinak kell fizetnie mindent.
2015. aug. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
84%
10:51 de te ribi vagy! Meg a bnőid is. Bizonyos szolgáltatásokért eltart a barátod.
2015. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
75%

"de a való életben általában a pasinak kell fizetnie mindent"


Síkhülye, te...

2015. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
41%
Sőt még a kaja felét is fizetned kellene, nem csak a rezsi, meg a lakbér felét. Elvégre a komplett háztartásban 2-en vagytok. Íg igazságos. Az más tészta, hogy kinek a nevén van az ingatlan és felújításkor ki mit fizet vagy ha bútorcsere van, az más.
2015. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

# 12: Most már kezdem érteni, hogy miért gondolja úgy a barátom, hogy neki kell finanszírozni a kapcsolatunkat nagyobb mértékben... tudom, hogy előttem érdekes gondolkodású barátnői vannak, akik minden téren kihasználták, de most látom, hogy ez egyeseknek még természetes is...

Én nőként szánalmasnak tartanám, ha függnöm kellene anyagilag egy férfitól, és nem tudnám eltartani magam! Egyedül is ment, de közösen sokkal könnyebb!

2015. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Albérletbe lakom, a párom jött hozzám. Beszáll a lakbérbe persze, felezzük a közös költségeket.

Nemsokára lakást vesz, 1/1-be az övé lesz, ha odaköltözöm akkor a rezsi fele jut rám. Így egyeztünk meg, nekünk ez a természetes. Amúgy mindketten dolgozunk szóval van saját kereset.

2015. aug. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

"a való életben általában a pasinak kell fizetnie mindent"


Na, amelyik nő így gondolkodik, azzal nem lenne hosszú életű a kapcsolatom! :-)))

De amelyik pasi ebbe belemegy, az meg is érdemli, hogy kihasználják!

2015. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
9%
Akik igy lehuztak, azoknak el tudom tartani magamat, de ha mar összeköltözöm egy pasival akkor állja ő a kiadásokat. És mindenki majd utólag számolja ki, hogy végülis minuszban vagy pluszban zárta a kapcsolatát. Most akik a legjobban mérgelődnek, lehet a végén azok fognak a legtöbbet követelni a volt barátjuktól, férjüktől. Ugyhogy elsőbb mindenki éljen végig egy szétköltözést és utána verje magát, hogy lehuzták-e vagy nem. Sokszor ami olcsónak tünik a végén az a legdrágább.
2015. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

"Akik igy lehuztak, azoknak el tudom tartani magamat, de ha mar összeköltözöm egy pasival akkor állja ő a kiadásokat."


Indokold már meg, hogy miért tartod ezt igazságosabbnak a felezésnél?



"Most akik a legjobban mérgelődnek, lehet a végén azok fognak a legtöbbet követelni a volt barátjuktól, férjüktől."


Aha, tehát aki nem ért egyet veled, az biztos képmutató... Az nem lehetséges, hogy unfairnek tartja amit te gondolsz. Biztosan hazudik, és igazából arról álmodozik, hogy egy férfi eltartsa. Gratulálok!

2015. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!