Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ha a pasi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a pasi nem hajlandó eltartani a nőt akkor nem is szereti igazán?

Figyelt kérdés
Én úgy vagyok vele, hogy szeretem a barátnőmet, nagyon sok mindent megtennék érte, és szerintem nagyon is megértő vagyok és támogató, de valahogy az eltartás gondolatától kiráz a hideg.
2015. aug. 10. 17:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Túl magas fokú stresszt él meg, és nem tudja elviselni."

Attól függ, milyen munka. Nem látok bele, lehet, hogy tényleg annyira rossz. De ez még nem azt jelenti, hogy mindenhol ilyen, akkor meg keresni kell valami mást, valami nyugisabbat.

2015. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Neki önértékelési zavarai vannak és irtózatosan fél a leb..szástól, az munkatársak negatív megjegyzéseitől. Ennél csak rosszabb munkái voltak. De amúgy ha előrukkolna egy melóval amit csinálni szeretne én támogatnám őt. Még ha lényegesebben kevesebbet is keresne mint most, csak legyen nyugta. De sajnos nem, ezt is én szereztem neki.
2015. aug. 10. 18:32
 13/18 A kérdező kommentje:
pff jót írtam, lényegesen kevesebbet...nagy a meleg
2015. aug. 10. 18:33
 14/18 anonim ***** válasza:
67%
Ez a nő csak kihasználna téged, egy nagy adag hiszti amit lerendez semmi több.
2015. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%

"Neki önértékelési zavarai vannak és irtózatosan fél a leb..szástól, az munkatársak negatív megjegyzéseitől."


Én is ilyen vagyok, ez valami szörnyű egy érzés, köze nincs a hisztihez.

Én pl. azon kívül, hogy itt névtelenül leírom és a szüleim és a férjem tud róla, nem is mondom el senkinek, annyira szégyenlem. Egyszer már pszichiáternél is jártam miatta, akkor kaptam is gyógyszert, ami hatott, csak pár év után abbahagytam, egy-két évig minden rendben volt, de most kezdődik újra, lehet megint el kell majd mennem, mert már tényleg akadályoz minden munkában, de még sokszor abban is, hogy emberekkel beszéljek.

Lehet, hogy a barátnődnek is el kellene mennie orvoshoz valami szorongáscsökkentőt íratni, mert azért hosszútávon ez így nem lesz jó.

2015. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%
Van aki ennyire beteg a munkától de erre muszaj segítséget kérni. Mert ha még bele is mennél, bármi történhet, és egyedül, munka nélkül nehéz lesz az élet. Forduljatok szakemberhez, mert ez az állapot rossz, és szörnyű betegség.
2015. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
58%

Nem is feltétlenül a munkával van szerintem sokszor baja, hanem inkább az emberekkel, mint ahogy írtad, fél a leb. aszástól, a bántástól.

Én is itthon olyan jól eldolgozgatok, meg mikor a családi gazdaságban dolgozunk semmi bajom, csinálom ezerrel, de a munkatársak megjegyzéseitől, a letolástól, attól, hogy hibát követek el a munkahelyemen, én is betegesen félek.

2015. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
62%

Beteg, vagy élősködő.

Egy normális nő (férfi) nem arra számít, hogy majd valaki más megoldja az életét.

2015. aug. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!