Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ha a pasi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a pasi nem hajlandó eltartani a nőt akkor nem is szereti igazán?

Figyelt kérdés
Én úgy vagyok vele, hogy szeretem a barátnőmet, nagyon sok mindent megtennék érte, és szerintem nagyon is megértő vagyok és támogató, de valahogy az eltartás gondolatától kiráz a hideg.
2015. aug. 10. 17:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Akárhogy szeretek egy nőt nem tartanám el. Hogy ő otthon ül a seggén én meg viszem haza a pénzt. Ennek így semmi értelme.
2015. aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Ez hülyeség. Hiába szeret egy férfi egy nőt, ha eltartja, még ő sem jut egyről a kettőre. Ha pedig mindenki eltartja saját magát, még az is lehet, viszonylag hamar össze tudnának dobni a spórolt pénzükből lakásra, autóra. Egy két hetes, vagy 1-2 havi munkanélküliség talán még belefér, de több nem nagyon, akarjon a nő is dolgozni, ez a normális.
2015. aug. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a nő, aki elvárja ezt egy férfitól, az nem szereti igazán a pasit, de attól, hogy egy pasi nem tart el egy nőt, simán szeretheti nagyon is.
2015. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Úgy fogalmaznék, hogy ha egy komoly kapcsolatban (együttélés, házasság) az egyik fél olyan helyzetbe kerül, hogy valami ok miatt huzamosabb ideig nem talál munkát és a másik fél nem segíti és nem azért, mert nem tudja, hanem azért, hogy "na nehogy már otthon tespedjen a szemét", akkor az nem kapcsolat, akkor az az ember nem társ az életben, csak lakótárs, dugópajti.


Csak egy példa: ha nekem olyan állásom lenne, hogy mindkettőnket el tudom tartani, a férjem pedig egyelőre csak olyan helyen tudna elhelyezkedni, ami idővel súlyosan károsítja az egészségét (van egy pár ilyen munkahely a környéken), én biztos minden további nélkül felajánlanám, hogy nyugodtan keresgéljen tovább, nem kell elvállalnia.

2015. aug. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

Teljesen oké, ha nem akarod eltartani. A nők úgyis ragaszkodnak a feminizmushoz. Íme, legyenek következetesek... a feminizmus számukra árnyoldala, számunkra fényes oldala. Legyenek a nők öngondoskodóak.


A szeretetet pedig nem anyagi javakban mérik. De nem hibáztatlak, fogyasztói társadalomban élünk. Már a kisgyerekek is azzal az érzelmi zsarolással jönnek, ha nem kapják meg a legújabb xbox-ot karácsonyra, hogy "nem is szereeeeeetsz!!!"

2015. aug. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
házasság után azért kicsit más a felálllás
2015. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez nem így van, a kettő nem függ össze, nem kötelessége a pasinak eltartania a barátnőjét. Én ezt soha nem várnám el egy jövendőbeli fiúmtól se és eddig sem vártam el. Attól még szerethet, nagyon!
2015. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Természetesen vannak szituációk amikor nem szólnék semmit, mint például ha épp munkanélküli és munkát keres, vagy ha lebetegszik és képtelen dolgozni.

Ő arra hivatkozik, hogy nem bírja a munkát, és elsősorban idegileg. Túl magas fokú stresszt él meg, és nem tudja elviselni. Legalábbis saját bevallása szerint. Én is stresszelek a munkahelyen, utálom, de elvégzem...ezért is nem tudok egy ilyen magyarázatot elfogadhatónak tartani.

2015. aug. 10. 18:00
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem bírja a munkát.:D Majd megszokja. Nem kedv kérdése a munka.
2015. aug. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

8: Erre én ezt mondanám, hogy oké, de akkor végezze el a házimunkát teljesen!


Vagy menjünk mindketten dolgozni, és keressünk mindketten pénzt, vagy osszuk fel, és ha ő nem szeret elmenni dolgozni, akkor főzzön, mosson stb. amíg én dolgozok.


4: Más dolog az, ha nem tud dolgozni, vagy csak nagyon rossz körülmények között, és más az, ha nem akar.

2015. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!