Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagyon összevesztünk a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon összevesztünk a párommal. Mit tegyek és kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Két hónapja költöztünk össze a párommal. Az első két hétben minden oké volt. Utána elkezdett kupizni, nem kivinni a szemetet stb és elvárta hogy én takarítsak. Ebből kiabálás lett aminek az lett a vége, hogy hozzávágtam egy edény forró levest. Most elment. Szerintetek kinek kellene bocsánatot kérnie? 23é l

2015. máj. 27. 13:11
1 2
 11/16 Interferencia ***** válasza:
Amúgy maradt még a levesből?
2015. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Éjjelnappal Bp jelenetnek elment volna a dolog, egyébként a párod helyében többet nem jelentkeznék, mert az ilyen hisztérikákat jobb messzire elkerülni.
2015. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérj te bocsánatot de ez attol is függ hogy a párod hogy bánt veled mármint beszolt vagy csunyan beszélt stb .akkor én hagynam .
2015. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Azért együttéléskor nem illik úgy kezelni a női partnert, mint egy cselédet, igenis a férfi is mozdítsa meg a kisujját, neki sem esik le a karikagyűrű az ujjáról, ha egyszer egy nap lemegy levinni a szemetet, vagy kétszer egy héten elmosogat. Ha összeköltöztetek, akkor vállalnia kell, hogy közös döntés volt, a terhek, a munka is közös.

Ebben neked volt igazad és meg is értem a felháborodásod, de azért egy tányér forró levest nem kellett volna hozzá vágni. Szerintem ez egy életre szóló élmény volt neki. XD

A leves miatt viszont neked kell bocsánatot kérni. Mindketten hibásak vagytok, de elsősorban ő a hibás.

Várj egy kicsit, hátha keres, vagy írj neki egy sms-t, hogy nem akartad hozzá vágni. Viszont a többivel már ő tartozik. Ha meg nem változtat a dolgokon, nem tisztel téged. Nem a cselédje vagy! 22/N

2015. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

HU HU nekem ugyan ez van noben gyere csereljunk mi mar millioszor atbeszeltuk semmi valtozas meghallgatja igazat is ad minden a regi

A parodnak szerencseje van levest ontottel ra en a hazat dontenem a paromra

2015. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet, de sosem tudnék hozzávágni semmit. Neked kell a bocsánatáért esedezned...
2015. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!