Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagyon összevesztünk a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon összevesztünk a párommal. Mit tegyek és kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Két hónapja költöztünk össze a párommal. Az első két hétben minden oké volt. Utána elkezdett kupizni, nem kivinni a szemetet stb és elvárta hogy én takarítsak. Ebből kiabálás lett aminek az lett a vége, hogy hozzávágtam egy edény forró levest. Most elment. Szerintetek kinek kellene bocsánatot kérnie? 23é l

2015. máj. 27. 13:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A leves miatt neked kell bocsánatot kérned.Mondd neki,hogy felbosszant téged az ha nem pakol el maga után és szeretnéd ha segítene neked abban,hogy legalább ő utána nem kell pakolászni,elég neked a házimunka és a főzés,ne csináljon plusz munkát neked.
2015. máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Interferencia ***** válasza:
96%
A szüleiteknek, hogy így neveltek titeket.
2015. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%

Lapozz! Én megmondtam a páromnak, ha elmegy, én nem fogok utána menni!

Ha itt vagyunk, van módja rendezni a problémát! ( a leves lehet hogy durva volt, de nem lehet tudni, hogy meddig feszítette a húrt)

Várj kicsit, ha nem jelentkezik (pár nap) vedd úgy mintha soha nem lett volna, és élj vidáman!

2015. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%

A leves azert kicsit tulzas volt. Hivd fel ketj bocsanatot uljetek le es beszeljetek meg kinek mi a feladata otthon. Lehet hogy naluk ez volt a modi de mond meg neki hogy nalatok nem igy lesz.

18/L

2015. máj. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A forró leves kicsit túlzás? Súlyos testi sértés! Én feljelentenélek.
2015. máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Alkalmatlanok vagytok az együttélésre....ennyi.

Ez a nagy egyenjogúság mindent visz....igenis a férfinek is ki kell venni a részét a házimunkából. Amikor ezt utoljára halottam a páromtól éppen építkeztünk, és azért balhézott velem, mert összepiszkoltam a kövezetet amit korábban felmosott. Először elmosolyodtam, majd poénból kihívtam a páromat és közöltem vele, hogy ott a 10 mázsa cement és a 3 m3 sóder, és ne fogja vissza magát mert lassan sötétedik, én meg felmosok közben és felrakok egy zacskós levest. A lényeg az, hogy legyen munkamegosztás közöttetek és mindkét fél tisztelje a másik munkáját amit önként végez azért hogy együtt előbbre jussunk, még ha az nem is rendszeres.

Ha hozzám vágnál egy tál levest akkor lapátra kerülnél mint a pinty, legközelebb jobban meggondolod mit csinálsz.

37F

2015. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Hozzávágtál egy edény forró levest? Te őrült vagy, dühkezelési problémákkal, közveszélyes vagy. Minimum bocsánatot kell kérned! Bár én többé nem tudnék bízni benned.. ez is az agresszió/testi sértés egyik formája, semmivel sem jobb, mintha a férfi kevert volna le a nőnek egy pofont!

Egyébként ilyen együttélési problémák mindenhol jelentkeznek, kulturált ember megoldja vagy szakít. Nem hiába állítják a tapasztaltak, hogy együttélés nélkül felesleges bármi komolyabbat tervezi.

2015. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Én is a levesen akadtam le!

Már bocsánat, de nem kell sokat sarkítani a helyzeten ahhoz, hogy lássuk: kissé lusta és úgy összevesztetek egy szemét kivitelen, hogy forró levest vágtál hozzá.

Ha nem porszívózik ki, széket vágsz hozzá? Ha összevesztek mert anyagi gondok miatt később idegesek, feszültek lesztek felkoncolod a konyhakéssel?

Vagy megfordítva, hogy világosabb legyen: Te összemostad a fehér ingjét a feketével ezen úgy összeveszhettek, hogy megverjen?

Ez így rendben van? Mert szerintem nem!


Most elválik a sz-r a májtól amúgy. A pasi visszajön. A férfi egy forró leves után nem fog.


Kinek kell bocsánatot kérnie? A levesért egyel lógsz és nagyon pedálozz, hogy ne csak mondja, hanem meg is tegye.

Az elhangzottakért amik a kiabálás során kicsúsztak azért nem tudom kinek kéne, nem voltam fültanúja. De egy ilyen veszekedés során jellemzően mindkét fél mond olyat amiért kell. :)

2015. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Örülj neki, hogy nem dobott ki azonnal a lakásból. Tőlem még egy maflást is kaptál volna. Ez amit műveltél ez egy beteglelkű emberre jellemző.
2015. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Egyetlen percre nem maradnék tovább a pasi helyében melletted és nem érdekelne mit akarnál mondani, sem azt, hopgy hogy nyávogsz, meg az "érzéseidet".. Old meg a problémádat úgy ahogy akarod.
2015. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!