Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal nagyon összevesztünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megaram kérdése:

Párommal nagyon összevesztünk, végül is mindketten hibásak vagyunk, de ő már nem akar többet foglalkozni velem. Hogyan tudnám újra meghódítani, vagy bebizonyítani h mennyire szeretem?

Figyelt kérdés
Őszintén megmondom, h nagyon beleszerettem, és nem tudom kiverni a fejemből, nagyon sok nővel voltam már életem során, de érzem h ő az igazi, nagyon fontos nekem! Tud valaki valami jó ötletet adni, h hogyan szerezzem vissza?
2014. jún. 26. 20:32
 1/4 anonim válasza:
vegyél neki rozsát ès bonbont.ha nem akarja elfogadni minden nap küldj neki egy szálat ha hosszu hoszu ideig küldesz virágot egyszer csak belátja hogy menyire szereted öt .(nemk muszáj rozsát akár lehetne a kedvenc virága is) <3
2014. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokat számít ám az,hogy mi vokt az ok ami idevezetett.:(
2014. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg az is számít, mennyi ideje nem akar tudni rólad, és hogy egyáltalán szóba áll-e még veled.
2014. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Össze akartak minket ugrasztani, sokaknak nem tetszett h mi boldogok vagyunk, és olyanokkal tömték tele a fejét rólam amik nem is igazak! Szóval ezekből sajnos nem tudtam magamat kimagyarázni, így hát szakított, most meg a volt legjobb barátom nyomúl rá, de szerintem ő volt a ludas!
2014. jún. 26. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!