Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha párommal összeve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha párommal összevesztünk?

Figyelt kérdés

az én hibám mert egy hülye paraszttal megismerkedtem aki tök jó arc volt mint haver .. csak nyomolús nem lehetett lerázni.és mivel mondtam van barátom mondtam neki nem. És felhívta a barátomat hogy megcsaltam vele.

Nem tudja mit akar.. helyre akarom hozni a dolgokat de nem tudom mi lenne a jó ötlet. Szeretem de nem tudom mit tegyek? találkozgassak vele? nem tudom hogy lenne jó...



2014. nov. 21. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

ez a "haver" egy nagy f.a.s.z az utolsó nyomorék lehet...Ne találkozgass vele, nem érdemli meg. Tönkre akarja tenni a meglévő kapcsolatodat, hogy vele legyél.

25/f

2014. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a sráccal szakítsd meg az ismertségedet.

Másodszor, a barátod miért annak a srácnak hisz és nem neked? Ha normális és harmonikus a kapcsolatotok, amiben mindent meg tudtok beszélni, és eddig nem adtál rá okot, hogy a barátod féltékeny legyen, akkor miért nem hisz neked? Miért kételkedik a szavadban?


A barátoddal mindenképpen beszéld meg a dolgot. Ha nem hisz az ártatlanságodban, akkor szakíts vele is.

2014. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

jó mondjuk ismertem már egy ideje és azt hittem megbízhatok benne és lehet féltékeny is volt a barátom erre. de akkor sem normális.

azt mondta még gondolkodik...

nem akarom őt elveszíteni és várok is ha kell...

nem értek én ehhez a szünethez.. nem akarom és kész!

2014. nov. 21. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!