Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elnézhetö v dobjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnézhetö v dobjam?

Figyelt kérdés

Nagyon nem akarok bele menni.

Barátom és én össze vesztünk és

levert nekem egyet, meg megráncigált!?

Sztem nincs az a dolog v probléma

ami miatt erre feljogosíthat valakit is..


Bocsássam meg v szakitsak?


2015. máj. 20. 13:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Erre elég egyértelmű a válasz, és nem is kell neked ehhez külső segítség. Még ha provokáltad volna, akkor is, egy olyan kapcsolatnak nincs jövője, ahol ez előfordulhat.
2015. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Aki megüt egy nőt az nem ember, de még cask állat sem, sokkal alsóbbrendű. Ez csak a te agyi szintedet fogja tükrözni, ha mellette maradsz.
2015. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azt mondta h 'tehetetlenségében' tette ezt,mert nem értem meg őt..!!és hogy többet nem fog elő fordulni!!
2015. máj. 20. 13:34
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Erre tudod mit mondok? Ahol a kartonpapír egyszer behajlott, ott fog máskor is! Ha ilyet tett, máskor is fog.. Nem szabad butának lenni, mi van ha jobban megver majd? De gyűlölöm az ilyen szemét férgeket.
2015. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Még sosem hallottam olyan félről, aki ne ez mondta volna az első után. És olyanról sem, hogy ne lett volna második eset. Ha ezentúl befogod a szád és mindent elfogadsz, "megértesz", amit mond, akkor is lesz indoka, hogy miért csattan el a következő. Talán csúnyán fogsz rá nézni, amire nem jut eszébe jobb reakció.
2015. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Spoiler: legközelebb is ezt fogja mondani, mert lessz legközelebb...
2015. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Az a baj is h nem is tudom hirtelen h kihez v hova költöznék ha már nagyon elegem lenne..

Szeretem őt,de nem biztos h tudok hinni neki..

2015. máj. 20. 13:42
 8/19 anonim ***** válasza:
28%

neked kell tudni. ha ilyen történne és utána tényleg mélyen megbánná a párom, ez alatt érteném azt hogy már a sírás szélére kerülne és tényleg érezném rajta hogy csak felindultságból tette és iszonyúan megbánta.. akkor én megbocsátanék.

de ha ez még egyszer előfordulna, akkor közölném vele hogy most látott utoljára.

de ezt tényleg neked kell tudnod, mióta vagytok együtt, min vesztetek össze, megbánta -e? fordult már elő hasonló dolog? tudsz róla hogy exeit bántalmazta -e? stb

én mondom, hogy egyszer elnézném neki(több éves kapcsolatban csak!!!!), de többször nem.

de ha még pár hónapja együtt vagytok akkor jobb ha menekülsz... akkor lehet tényleg ilyen asszonyverő típus, csak még nem bújt ki a szög a zsákból..

de ha évek óta együtt vagytok, akkor kár lenne egy botlás miatt feladni

2015. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Felesleges volt feltenned ezt a kérdést. Kifújod itt a mérged, aztán megbocsátasz, mert hát csak szereted, meg nincs is hova menned, meg amúgy is túl beszari vagy, hogy kilépj ebből a kapcsolatból.

Ő meg majd legközelebb is jól megken, te meg majd ugyanitt ríkódsz ugyanígy, hogy elhagyd-e, persze megint vele maradsz.

Ismerem ezt a fajta nőt.

2015. máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
8-as, pontosan ezen az alapon bocsátottam meg az exemnek, miután 3 év után megütött. Aztán fél év múlva újra, és egyre gyakrabban, csak akkor már nem tudtam menekülni sem, mert zsarolt, fenyegetett, stb. Szóval nem, nem javaslom, hogy hagyd meghatni magad a zokogó, életére esküdöző barátod által, ha egyszer úgy alakul. A bántalmazott nők nem hülyék, hogy azért maradjanak a kapcsolatban, mert olyan nagyon könnyen meg lehet őket győzni arról, hogy nem fog többé előfordulni. Egyszerűen ez a férfitípus ösztönember, józan ésszel nem akar (általában) bántalmazni, de kontrollálhatatlan, hogy mikor tör ki belőle az állat. És végül mivel saját magát nem tudja irányítani, megpróbálja a párjára erőszakolni az akaratát, vagyis azt, hogy mindennek ellenére maradjon vele. Először könyörgés, majd végül eljut a durvább eszközökhöz is.
2015. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!