Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Első összeköltözés mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első összeköltözés mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párom elöször költözött össze valakivel nehezen alkalmazkodik és szokja az uj helyzetet a kapcsolatunk egyre rosszabb és gyengébb. Próbálok mindent megtenni hogy könnyebb legyen neki és hogy ne laposodjon és romoljon meg az egész de nem sok sikerrel :S Szerintetek mit lehetne megprobálni hogy könnyebb legyen neki és a kapcsolatunk se menjen rá ?

2013. jún. 18. 09:10
 1/3 Dóri0717 ***** válasza:

A mondás azt tartja: lakva ismerszik meg a másik.

Van egy könyv: Gary Chapman-től az Egymásra hangolva. Én a barátomtól kaptam, mikor romokban hevert a kapcsolatunk. Több pár története van benne, akiknek elromlott a kapcsolatuk, de meg akarják menteni, s ez a pszichológus pasi tippeket ad nekik. Mindketten elolvastuk, s nekünk segített. Nem feltétlen az összeköltözésről szól, de hasznos az együtt élés "túlélésére"

2013. jún. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Számomra ez fura. Én is először költöztem össze valakivel és lehet a természetünk is más a párommal, de még fél év után is úgy ébredek, hogy imádom, hogy minden áldott reggel itt van mellettem. Amióta együtt élünk erősebb a kapcsolatunk, mint előtte volt!

Miben nem tud alkalmazkodni, avagy konkrétan miben mutatkozik ez meg?

2013. jún. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Miota itt lakik reggelente sehogy nem tud felkelni ha fel akarom kelteni megsértödik igy minden reggel taxival megy.. pakolni maga után nem szokott mert hozzá van szokva hogy mindig elpakolnak helyette.. Mikor hazajön fáradt és dühös nem mondja el miért nem beszél velem hiába csinálok akármit takaritok mosok fözök probálom felviditani beszélni vele egyszerüen semmi .. a szex sem müködik. Szabadnapjaimat probálom ugy intézni hogy tudjak vele is lenni mikor itthon van közös programot is probálok kitalálni de ugy érzem kevés vagyok és semmi amit csinálok nem igy sül el vagy nem jo neki :S
2013. jún. 18. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!