Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozott a párom, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozott a párom, mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
3 évig jártunk, minden rendbe ment, de amióta összeköltöztünk kezd durván bánni velem. Ezelött kedves volt mindig,még akkor is ha összekaptunk, normálisan tudott viselkedni.Most meg ha összekapunk nagyon trágár dolgokat mond, és múltkor láttam hogy a határán van annak hogy megüssön :( de csak hozzám vágta a pulcsiját, egyéb szavakkal megfűzve...Mitől lett ilyen? Sosem gondoltam, hogy ilyen lesz valaha, ez változni fog?

2013. jún. 1. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert napi 24 órában nehéz megjátszani a jó fiút, kimutatta a foga fehérjét. Innentől te döntöd el, hogy hagyod-e hogy durván beszéljenek és bánjanak veled, vagy változtatsz.
2013. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már csak rosszabb lesz, a leírásod alapján elég agresszívnak tűnik. Szerintem átkéne gondolnod hogy ott lakj vele együtt.

23/F

2013. jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hajaj nehéz idők lesznek ott látom előre

ha férfi akkor nagy az esélye h uralkodási vágya van és örülni fog h föléd kerekedhet főleg h együtt laktok

ha nő akkor az már kemény helyzet


de ennyi idő után ha most jön ki rajta van oka az is biztos vagy unja már

2013. jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
idegesítő vagy, engem is feldühítettél kissé pusztán a kérdéseddel, milyen lehetsz élőben te atyaúristenszűzmáriaszentpéter
2013. jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ezt mi nem fogjuk tudni :(. De ha csak egyszer is megütne hagyd ott!!
2013. jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ilyen,ha az ember még jobban megismeri a másikat.Sztem,ha friss az összeköltözés dolog,akkor várj pár hónapot,mert lehet,h csak attól ilyen,mert túl új neki ez a helyzet.
2013. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele erről! Kérdezd meg tőle, hogy ez miért van mostanság, mi az oka, kérdezd meg, hogy miért csinálja ezt! Azt is elmondhatod, hogy szeretnéd, ha kedvesen viselkednétek egymással, mert neked ez, ahogy ő csinál, nem megfelelő, és, hogy ennél többet érdemelsz!
2013. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Pendulum92 ***** válasza:
Levette az álarcot.
2013. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hyatt ***** válasza:

huh. Tényleg kemény a helyzet. Lehet ő se tudná megmondani miért de ingerli a jelenléted. Több térre van szüksége és a viselkedésével azt provokálja, hogy hagyd már kicsit békén.

Szándékosan taszítóan, agresszívan viselkedik, hogy ha lehet még a közelébe se legyél.


Félti a fene nagy szabadságát, hokizni akar vagy olyan dolgokat csinálni amiket előtted nem mer stb. Ezt nem tudom. Mindenesetre lehet az összeköltözés még nem neki való. Látom 3 évig jártatok ami elég szép idő de nem jelenti azt, hogy kész rá, hogy összeköltözzön veled.


Nem lógtok egymáson túl sokat mostanában?

2013. jún. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vedd fel a nadrágot és verj neki oda eggyet
2013. jún. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!