Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal több éve /3ésfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal több éve /3ésfél éve! Vagyunk együtt és ezen a héten nagyon megváltozott! Szerinted ennek a kapcsolatnak van még jővője? Te mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés

Megkértem valamire hogy kisérjen be a dokihoz ő nem jön!Mentünk kirándulni ő elözö este szólt hogy ő nem jön!

Csütörtökön szakitani akart velem de én ragaszkodtam hogy nem szeretnék!!Megigérte azt is hogy a mütétemnél ott lesz bent velem!

Viszont tegnap este nállunk volt és bejelentette hogy ő szeretne kimenni külfőldre dolgozni!olyan 3hét múlva!!

Olyan fura viselkedése van, olyan mintha nem szertne de közben meg szeret azt állítja!!


2010. márc. 15. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Műtöttek téged, és a barátod nem volt veled? Bár nem tudom, milyen féle műtét volt ez, de ha komolyabb, akkor ez nem szép tőle. Sajnos lehet, hogy ez a pasi menekül...nem feltétlenül tőled. Sok pasi van, aki nem meri felvállalni az érzelmeit, és inkább fogja magát és lelép. Mindenképpen beszélnetek kellene erről, a problémákat nem lehet csak úgy a szőnyeg alá seperni, mert attól nem oldódnak meg a problémák. Azt hiszem, ez nem jó jel....Minden jót!
2010. márc. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Uhh hát ezek tényleg nem jó jelek! Le kéne ülni vele beszélgetni!
2010. márc. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért akarna szakítani veled, ha szeret? Beszélgessetek mindenképpen.
2010. márc. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A mötét áprilisben lesz4Kismütét de a gond hogy megigérte már anap szólt hogy vesz ki szabadnapot!De ha kimegy dolgozni itthon se lesz akkor!

Amugy nagyon köszönöm, megprobálom jó utratériteni!

2010. márc. 15. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!