Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozott a párom, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozott a párom, mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
3 évig jártunk, minden rendbe ment, de amióta összeköltöztünk kezd durván bánni velem. Ezelött kedves volt mindig,még akkor is ha összekaptunk, normálisan tudott viselkedni.Most meg ha összekapunk nagyon trágár dolgokat mond, és múltkor láttam hogy a határán van annak hogy megüssön :( de csak hozzám vágta a pulcsiját, egyéb szavakkal megfűzve...Mitől lett ilyen? Sosem gondoltam, hogy ilyen lesz valaha, ez változni fog?

2013. jún. 1. 22:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szia, én is gondoltam erre, hogy hagyom picit lógva, de akkor meg felhív, hogy mikor jövök. Arra jutottam, hogy csak akkor megyek ha hív, még teljesen amúgy se költöztem be. Amúgy ez közös lakás, úgy értem h új, tehát nem az övé és nem is enyém. Meg ez nem állandóan ilyen, csak néha. Beszéltem vele erről, azt mondta, hogy a vizsgaidőszak miatt ingerültebb, de ennyire? Persze engem se kell félteni, meg tudom védeni magam, csak sz.rul esik ha így beszél velem, köszi a válaszokat.
2013. jún. 3. 00:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!