Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8-9 hónap után korai az összeköltözés?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk. (két külön ország) Eddig jól működik. Naponta 6-8 órákat skype-ozunk, már több hetet együtt tölötöttünk és olyankor csak még jobb volt minden. Ti belevágnátok egy közös albérletbe vagy még korai lenne?

F/26 N/22 Mindkettőnknek volt már komoly kapcsolata,de úgy érezzük,hogy most megtaláltuk az igazit. Ti várnátok még néhány hónapot/évet az összeköltözéssel?


2013. jún. 6. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
én össze költöznék majd akkor kiderül minden.
2013. jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Próbáljátok ki..Ha megy ok ha nem akkor kerestek mást.Lakva ismered meg a másikat!
2013. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ahogy érzitek! Ha mindketten szeretnétek, miért ne? Szerintem ha napi 6-8 órát beszéltek neten, inkább laknék már együtt a helyetekben ha megoldható!


Én személy szerint a mi esetünkben legalább 1 évet gondoltam várni az összeköltözéssel. Nagyon szeretem a barátom, de nem tudok csak úgy elmenni itthonról. Neki nem változik semmi ha összeköltözünk, ugyan ott fog lakni, mindene ott lesz ugyanúgy és neki ott lesz a családja. Nekem ott nem lesz senki a családból, nem lesz ott semmi ami az enyém, nem lesznek ott az állataim sem. Na és szerintem bár ő hozta fel a dolgot, korai lenne még neki is. Nem igazán marasztal engem mikor ott vagyok, abból azt veszem le, hogy akkor mi lenne hosszabb távon, mint pár nap?

2013. jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az nem zavar,hogy itt marad a családom meg a barátaim. Akikkel ott megismerkedtem mindjárt befogadtak, igy nem félek attól,hogy magányos leszek.

Most fejezem az egyetemet,úgyhogy nekem mindegy hol kezdek állást keresni és amúgy is, a tanulmányaimat tőle függetlenül is abban az országban szerettem volna folytatni. Az egyetlen amin megütköztem,hogy a legjobb barátja azt mondta,hogy szerinte még nagyon korai és ciki lenne,ha nem jönne össze a dolog és szétköltöznénk. Persze, benne van a pakliban, de ez miért lenne ciki?

2013. jún. 6. 10:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Van tapasztalatod ebben? Költöztél már össze valamelyik exeddel?
2013. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem költöztem még össze egyik barátommal sem,viszont egyetem alatt a barátnőimmel éltem egy albérletben (jóóó, tudom,hogy az nem olyan,de akkor is :D)

Az exekkel 3-3 évet jártam,de akkor úgy éreztem,hogy még a 3 év is korai lenne az összebútorozáshoz.

2013. jún. 6. 10:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Szinte az első naptól kezdve a barátnőmnél lakom, az én lakásomat addig is ki lehet adni.

Abszolút nem ugyanaz a kapcsolat külön élve, akármennyit is skype-oltok. Előbb-utóbb eljön az idő, hogy valakivel lehetőleg egy életre összeköltözz, még ha az nem is a mostani pasid lesz. Szerintem az együttélést is ugyanúgy gyakorolni kell, mint bármi mást, tehát szerintem költözz össze, hadd derüljön ki, hogy milyen is vagy, mire vagy érzékeny, mik az igényeid, milyen érzés együtt élni egy pasival.

2013. jún. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lakva ismerkszik meg az ember tartja a mondás :)
2013. jún. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Távkapcsolatban egyáltalán nem korai. Akik szinte mindennap összefuthatnak a városban vagy felmehetnek egymáshoz, azoknak még fölösleges...de ti nem tudtok annyit találkozni.

Ne várjatok!


17/L

2013. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!