Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt lehet úgy élni valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lehet úgy élni valakivel harmóniában , hogy a párkapcsolatból hiányzik a testiség ? Tehát ha mondjuk egyik fél vágyik rá de a másiktól nem kapja meg lehet ennek még happy end a vége , hogy csak élnek egymással ?

Figyelt kérdés
El tud két ember tölteni úgy egy teljes életet a másik mellett , hogy az egyik fél igényli az együttlétet a másik nem viszont előbbi akkor sem megy máshoz vigaszért inkább csendben elvan ? Vezethet ez az állapot konfliktushoz vagy egyszerűen meg lehet békélni ezzel a felállással ? Itt a hölgy az aki igényelné a férfi meg egy "elvan a langyosban is típus " .
tegnap 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog. Éltem ilyen kapcsolatban, világ életemben hűséges típus voltam, de inkább szakítottam, hiába voltak érzéseim, mert éreztem, hogy más férfiakról fantáziálok, vágyom a szenvedélyre, képtelen lettem volna így élni tovább. Sokat beszélgettünk erről, de nem változott semmi, így a szakítás maradt, pedig próbáltam vele egy közös utat találni, de nem ment. Esélytelen, hogy valaki ezt bírja.
tegnap 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nőnek vannak vágyai és a férfi nem adja meg neki, akkor nincs értelme folytatni. Ez egy alapvető fontosságú dolog, ha áthidalhatatlan az ellentét, el kell köszönni egymástól.
tegnap 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehetni lehet természetesen.

Kérdés, hogy érdemes?!


Mikor valaki belesüppedd egy ilyen élethelyzetbe hajlamos évekig figyelmen kívül hagyni azt amire vágyna, mert hát ugye minden nem lehet tökéletes.

A baj csak az, hogy egy életünk van, egy fiatalságunk ami múlandó.


Én mennék ebből a kapcsolatból, de ettől neked még nem kell :)

tegnap 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolatban a benne lévő emberektől függ.
tegnap 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Lehet, de nem életnek nevezném, hanem vegetálásnak. Vitamintablettákon, kenyéren és vízen is lehet élni - nem halsz éhen, de nem is érzed jól magad a bőrödben.

A szexualitás egy természetes, elemi igény - pont úgy mint az étel-ital-pihenés. Kielégítheted ímmel-ámmal, de nem leszel boldog, folyamatosan feszíteni fog a vágyakozás. S vagy frusztrációhoz vezet ha nem kapod meg, vagy félrelépéshez.

tegnap 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a kérdésedre válaszul, ez az alábbi esetekben lehetséges:

- mindkét fél aszexuális;

- az egyik fél elkezd félrejárni;

- nem jár félre, de a vágyakozás, a kielégülés miatti frusztráció felörli a legjobb kapcsolatot is és beleragad a tartós boldogtalanságba.

tegnap 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de szerintem ez semmire jóra nem vezet. Olyat eltudok képzelni hogy például az egyik fél igényelne heti 4-5 alkalmat míg a másik fél 2-őt és akkor “kiegyeznek” 3-ban. De ha tényleges nagyobb eltérés van, akkor egyik félnek muszáj lejjebb engedni az igényéből. Én úgy gondolom, hogy ez a második legfontosabb pillére a kapcsolatnak és ha az nem jó, itt ugye különbözik az igény ott ebből mindig konfliktus lesz
tegnap 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálad egy konkrét eset van, ezeket az embereket nem ismerjük. Nem vagyok aszex, de ha szerelem, bújás van, akkor az orgazmust elintézem magamnak, ezen ne múljon. De ha teljesen hideg/rideg, az nem menne. De olyan embernek a barátja sem lennék.
tegnap 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Impotensa ferfi annak nem valo kapcsolat..
tegnap 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
Ez nem párkapcsolat, csak barátság.
tegnap 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!