Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit mondanál ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanál ha a párod panaszkodna a munkájáról?

Figyelt kérdés

És persze sírva is fakadna. Párom tegnap panaszkodott meg elmondta mit érez gondnak. Nem munkahelyi megaláztatás vagy áskálódás a gond.


A lényeg hogy én annyit mondtam hogy ő éli meg a mindennapokat bent, meg látja a dolgokat. Én csak pár percet látok mikor bemegyek hozzá.

Elmondtam sok előnye van a mostani munkahelyének. Meg hogy hiába mondom maradj ha nem érzed jól magad , csak beteg leszel még emészted magad.


okt. 11. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Azt hogy váltson. Ha feszt panaszkodik de nem vált akkor meg ráér szenvedni de engem hagyjon ki a minden napi panaszból. Exem is ilyen volt semmiből nem állt ki mikor haza jött csak a panasz egésznap. Egy hét után már a f**szom ki volt vele és megmondtam neki hogy oldja meg a munkahelyi problémáit mert nekem elegem van hallgatni non stop. Persze én voltam a szemét....
okt. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A munkájába nem szólok bele, tehát nem fogom azt mondani, hogy mondjon fel, keressen mást, tűrje el, stb. Ezt neki kell eldöntenie, elvégre az ő munkája, karriere, az ébren töltött óráinak a java. Annyit teszek, hogy támogatom, bárhogy dönt is. Együtt mindent megoldunk. Például segítek neki keresni ún munkát, ötletek adok, hogy oldjon meg egy konfliktust, áthidaljuk azt a pár hetet, amíg talál másik állást, ha új szakmát akar tanulni, akkor hagyok neki időt otthon felkészülni a vizsgákra, stb.

A véleményem egyébként mindig kikéri, tehát előbb megbeszéljük, hogy lesz, mint lesz, aztán lép, pl felmond vagy beíratkozik tanfolyamra.

okt. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy egy munka sem ér annyit, hogy akár a lelki, akár a fizikai egészsége tönkremenjen miatta.
okt. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

“ A lényeg hogy én annyit mondtam hogy ő éli meg a mindennapokat bent, meg látja a dolgokat. Én csak pár percet látok mikor bemegyek hozzá.

Elmondtam sok előnye van a mostani munkahelyének. Meg hogy hiába mondom maradj ha nem érzed jól magad , csak beteg leszel még emészted magad.”


Akkor lényegében semmi érdemlegeset nem mondtál neki.

Miért akarod annyira a maradásra buzdítani, csak mert van néhány előnye?

okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem a maradásra akarom buzdítani csak elmondtam az érveket. De mivel én nem látom át a napjait nem tudok mit kezdeni azon amin ő problémázik úgymond.


Előnye hogy tiszta meleg irodában dolgozhat egyedül.

700méterre van tőlünk. Van cafeteria meg félévente csapatépito program. Év végén mindenki kap +pénzt. Évi 2x 1 hét kötelező közigazgatási szünet amin nem dolgoznak. Bármikor elengedik ha szól, vagy a betegállomány miatt se cseszegetik.

okt. 11. 16:12
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt miért nem írod le, hogy mi a baja a munkahelyével? Lehet, hogy olyasmi, amin nem lehet változtatni vagy megterhelő. Például ha kiégett benne és nincs türelme az ügyfelekhez. Ha van egy (pár) kolléga, aki rendszeresen bunkózik. Szadista főnök, nevetséges közigazgatási bérek, nulla előrelépés, állandó stressz, túl sok felelősség, vagy pont hogy egyáltalán nem érzi, hogy értelmes munkát végez.
okt. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

“ Nem a maradásra akarom buzdítani csak elmondtam az érveket. De mivel én nem látom át a napjait nem tudok mit kezdeni azon amin ő problémázik úgymond.”


Ez úgy hangzik, mintha nem hinném el neki, vagy pedig pusztán letojod, hogy utálja már. Neked csak az általad felsorolt paraméterek számítanak.

okt. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7es én elhiszem amit mond. De mindig a sok melóval jön, de mikor például sétálunk a városban önként mondja h ez a bolt még nem küldte be a papírjait stb. nem is kérdeztem és önként kezdi mesélni. Ez nem baj de amit nem szeretek igyekszem felejteni és a legkevesebbet foglalkozni vele..
okt. 11. 23:29
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8

Szerinted nem lehet egyszerre túlterhelt és nem emlékezhet ilyenre?

Tehát egyszerűen nem veszed komolyan a panaszát. Gondolom, te is ilyen paraszt módon gondolkodsz, hogy egész nap csak ül meg beszélget, reszeli a körmét 8 órában, aztán mégis mibe fáradt el ennyire??

Ahelyett, hogy meghallgatnád és támogatnád, még kétségbe is vonod, hogy jogos-e, amit érez.

okt. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

“ Ez nem baj de amit nem szeretek igyekszem felejteni és a legkevesebbet foglalkozni vele..”


Az ok, hogy mindenki magából indul ki, de azért ne legyél ennyire együgyű. Az emberek különbözőek. Nem szereti, nem hiába panaszkodik. Ennek semmi köze ahhoz, hogy egyes dolgok emlékeztetik valamire, és azt megemlíti.

Támogatást vár tőled, te meg kvázi kétségbe vonod az érzéseit.

Teljesen érzelmi analfabéta vagy. Csak a konkrét, megfogható dolgokkal foglalkozol, mint fizetés, távolság meg egyebek, de az érzelmekkel nem tudsz mit kezdeni.

okt. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!