Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szingliként egyedül élve vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingliként egyedül élve vagy párban közös háztartásban élve volt több melód a háztartással?

Figyelt kérdés
Férfiak és nők válasza is érdekel.
tegnap 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ugyan annyi. Mosni, takatítani, főzni kell. Ha egy kicsit besegít valaki az főnyeremény, de akkor is ugyan annyi a meló még mindíg.
tegnap 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szingliként.


Mióta a párommal élek, úgy osztottuk meg a munkát, hogy ő főz, illetve ő végzi a ház körüli nehezebb munkákat, a bevásárlást és nagyobb lélegzetvételű takarításokat, lomtalanításokat közösen végezzük, rám pedig a hétköznapi takarítás és mosogatás hárul.

Ja és persze mindenki rendet tart maga körül.


Én azt érzem, hogy ezzel a felállással csökkent a rám háruló házimunka mértéke. Persze ehhez az is kell, hogy a barátom nem mocskol vagy rendetlenít többet attól, hogy a takarítás az én reszortom.

tegnap 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Együtt élve több a teendőm mert takaríthatok utána is. Többször kértem legalább a saját cuccait tartsa rendbe, de le se sz.rja mit kértem..
tegnap 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3as vagyok barátnőm nem foglalkozik meg ezzel sem
tegnap 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

Mindig párban van több melom. De már okosabb vagyok ugyanis nem főzök mosok pasikra, egyen az anyjánál vagy meloban. Nem vagyok szálloda meg ilyenek.


Ezen kivul ha pasim van sokkal többet tusolok kencefizéket takaritok igy akkor is több a melom mint pasi nélkul.

tegnap 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amikor egyedül éltem / élek, több házimunkám volt, de kevesebbet költöttem.
tegnap 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Párban sokkal több. Egyedül nem csinálok se kupit, se koszt, és pakolnom se kell folyton.
tegnap 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ideális esetben párban kevesebb a házi munka, mivel bizonyos teendők ugyanúgy elvégzendőek egyedül, mint ketten élve, így relatíve kevesebb munka jut két emberre. Persze nem egy hanyag koszfészekkel kell összekölktözni.
tegnap 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Osztom a 8-as véleményét.

Nekem az a benyomásom, hogy a főzés, mosás és mosogatás mértéke nőtt meg jelentősen, de ez sem lett azért pont kétszeres munka, ráadásul már ketten vagyunk rá.

tegnap 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyedül kevesebb volt a dolgom. És nem kell hozzá igénytelen pár. Nekem egy máshol letett tárgy is már bántja a szemem és kupit látok,neki meg nem. És 2 főre több a mosatlan ruha is, edény is, pakolnivaló is.
tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!