Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Melyik zavaróbb? Ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik zavaróbb? Ha a férfi sokat beszél egy kapcsolatban vagy keveset?

Figyelt kérdés

tegnap 07:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
7 évig voltam egy kukával, most 12 éve egy nagypofással, hát a mostani ebből a szempontból rosszabb
tegnap 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#10 igen tudom.


Pont azt akartam, hogy a sokat beszélős extrém szélsőségének nevezem azt, hogy annyit beszél, hogy már befogni se tudja, és/vagy folyton a szavamba akar vágni, mert a sajátja, ami eszébe jutott azt akarja mondani.


Van barátom/ismerősöm, aki különösen sokat beszél, és ezért szeretek vele lenni, mert nagyon szórakoztató hallgatni a gondolatait, de ha megszólalok, akkor meghallgatja. Ez a típusú sokat beszélős szerintem teljesen rendben van.


Csak a fokozatokra akartam felhívni a figyelmet, mert ahogy az élet oly sok területén itt sem csak két szélsőség és egy aranyközép út van, és nem csak egy dimenzió (tulajdonság: Beszéd mennyisége) mentén lehet spektrumon elhelyezni, hogy milyen az ember, hanem más tulajdonságok alapján is.



Például, ha valaki 90%-ban panaszkodik, amikor megszólal, akkor inkább beszéljen keveset, és napi egyszer halljam, hogy panaszkodik, minthogy sokat beszélős legyen és napi 8 órában hallgassam, hogy minden sz.r


Szóval például az se mindegy, hogy MIT mond az adott ember, nem csak, az hogy mennyit.

tegnap 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem zavar, ha sokat beszél, de akkor értelmes témáról beszeljen. A folyamatos panaszkodás qva fárasztó.


A nagyon csendes szerintem nagyobb hátrány, mert mindent úgy kell kihúzni belőle harapófogóval. Ha baja van, azt is. A kommunikáció egy kapcsolat alapja.

tegnap 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
62%

Számomra egyértelműen az a zavaróbb, ha valaki csendes.


Végtelenül unom azokat az embereket, akikkel nem lehet normálusan beszélgetni, mert minden második mondat után mélyen elhallgatnak.

tegnap 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik sem zavaró, elég toleráns vagyok, és alapból, nem erőltetve. Tőlem viszont senki nem szokta elfogadni vagy jól fogadni, hogy kuka vagyok. Unalmas számukra, irritáló és rövid időn belül NAGYON ellenszenvessé tesz.
tegnap 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!