Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Melyik zavaróbb? Ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik zavaróbb? Ha a férfi sokat beszél egy kapcsolatban vagy keveset?

Figyelt kérdés

tegnap 07:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Mind 2 rossz,de inkabb beszéljen
tegnap 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Ha keveset. Nem szeretem az ilyen álbölcsességeket, hogy inkább kevesebbet beszéljen, de tartalmasabbat és társai, általában a kuka alakok nem arról híresek, hogy olyan sok izgalmas mondanivalójuk lenne, hanem pont, hogy a mondanivaló hiánya a gond, esetleg az, hogy semennyire nem passzolunk és nem érzi, hogy meg akarná velem osztani a gondolatait. Nekem meg nem arra kell egy kapcsolat, hogy ott legyen dísznek a másik meg legyen kivel szexelni.
tegnap 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem áll be a szája.
tegnap 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

Egyértelműen az a zavaróbb számomra ha sokat pofázik.

Okok:

1 sok beszédnek sok az alja.

2 rohadtul lefáraszt

3 férfiatlan, komolytalan, mivel tartalmi lényege abszolút nincs

4 volt egy haverom akivel ismerkedtünk. Rá kellett szólnom hogy fogja be, mert ha megkérdeztem hogy van? Elkezdte ÁdámÉvától az élete történetét.

Mondanom sem kell hogy kapcsolat ebből nem lett.

Ha valaki nem túl beszédes, az számomra azt jelenti, hogy gondolkodik, figyel, értelmez és nincs összevissza szófosása a semmiről.

tegnap 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő, arany középutat választom.
tegnap 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Nekem zavaróbb ha túl sokat beszél.
tegnap 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Abból kiindulva, hogy a 2 fiam pont a kérdésben szereplő 2 szélsőséget képviseli: sokkal zavaróbb számomra, ha túl sokat, állandóan beszél, mert zsong tőle a fejem. Az is zavar, ha keveset beszél és mindent harapófogóval kell kihúzni belőle. Úgyhogy a legjobb az aranyközépút lenne.
tegnap 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha keveset. Akkor mindig azt érzem, hogy muszáj nekem dumálni vagy nem is érdeklem igazán.
tegnap 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Nyilván a köztes lenne az optimális, de nem ez volt a kérdés.


Szerintem fontos, hogy mennyire sokat beszél és mennyire keveset, mert ha csak simán csendes valaki, az engem nem zavar, de ha semmire nem mond véleményt még akkor se ha kérdezik, az irritál és dühít.


Viszont ha sokat beszél az egy darabig rohadtul szórakoztat, mert olyan mint a rádiót hallgatni, de ha nem tudja meghallgatni amit én mondok, akkor persze fejbelőném magam egy időután.


Részemről inkább a csendben maradó fickót választanám, mert az legalább kussol, és hallom a saját gondolataim.

tegnap 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
#9 ha valaki sokat beszél, az nem jelenti azt, hogy téged nem hallgat meg. Szerintem akivel megvan az összhang, azzal az ember fossa a szót. Nekem a nagyon csendes emberek mindig olyan benyomást keltenek, mintha sunyiskodnának vagy ilyesmi.
tegnap 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!