Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátnőm nagyon sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon sokat alszik, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy a barátnőm nagyon sokat alszik. 4 éve együtt vagyunk és az első 1-2 évben is feltűnt, hogy gyakran délutáni alvása is van, néha 2-3 óra is akár.

De most is éjjel 1kor elaludtunk, én fél6 körül felkeltem és tevékenykedtem 4 órát. aztán visszaaludtam 10-től 14:30ig. ő is akkor kelt velem.

tehát ő aludt 13 órát én 8-at. most neki álltam tanulni és elaludt este 18:00kor. ébren volt 4 és fél órát és megint alszik pár órát.


Máskor meg 12-16 órákat végig dolgozik stb. de amikor nincs dolga, akkor számomra szinte ijesztően sokat alszik (nem menstruál éppen vagy nincs előtte, olyankor még többet, de azt megértem).


Mitől lehet ez?

Normális vagy nem?


Ha dolga van, akkor fegyelmezett és felkel és csinálja.

De amúgy nem tudom, hogy kezdjek-e ezzel valamit? vagy inkább hagyjam hadd aludjon mondjuk ma 24 órából eddig 15-öt.

Depresszió? vagy unatkozik?

Más tapasztalt ilyet?



szept. 9. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bepotolja a kimaradt alvast.
szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
O mit mond, miert?
szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Depresszió, vitaminhiány, betegség... Sok minden állhat a háttérben.
szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Depresszió vagy valami, ami kiderülhet a vérképéből. Ha sokat 16 órazik, akkor mondjuk azt az alvást be kell pótolnia valamikor.
szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha hajnalban fent van vagy kel akkor nem csoda.
szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Depresszió... :D Ugyan már.. én is sokat dolgozom, 12 órázom, de két munkahelyem is van. Képes vagyok szabadnapon nagyon sokat aludni, mivel máskor ez nem jön össze.
szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Bipolarisok is ilyen furan vannak ébren/alszanak
szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Hát ha nincs egyéb tünet akkor simán lehet, hogy neki több az alvásigénye. Azért egy vérvizsgálat persze nem árthat.
szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Rendszeresen előfordul? Tud normálisan étkezni a munkában ? Ez már valóban sok, milyen a kedve egyébként?
szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ma megérkezett az ősz és az eső, mi is egész nap szinte aludtunk.
szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!