Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tegnap este egy házibuliban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este egy házibuliban voltam, heten voltunk fiúk és négyen lányok. Nagyon berúgtunk és reggel arra ébredtem, hogy az egyik 21 éves srác épp a farkamat szopja?

Figyelt kérdés

Nagyon izgató volt és azonnal felállt ahogy felébredtem.

Rólam tudják, hogy biszex vagyok, de a srácnak aki leszopott ott aludt a barátnője mellettünk.

Aztán mikor beleélveztem a szájába, felhúzta az alsó gatyám és visszafeküdt a barátnője mellé.

Nem tudtam mondani semmit annyira élveztem, szeretnék vele szexelni is, de nem tudom hogy kérdezzek rá.

Szerintetek felhozzam a témát?

Ha igen akkor hogy?


22 éves biszex fiú vagyok



2023. szept. 17. 14:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Ezt melyik pizsamádban álmodtad
2023. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ne. Egyáltalán nem vállalná fel.
2023. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igyatok meg vmi töményet, abból is többet és hozd fel neki a témát😉
2023. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
Kérdezd meg a barátnőjét, hogy mikor tudja kölcsönadni a pasiját?
2023. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Onnantól kezdve, hogy egy srác leszopott, ráadásul magától kezdeményezve és a megkérdezésed nélkül (akkor is ha élvezted) nincs mi miatt óvatoskodnod. Szerintem bárhogy megkérdezheted.:)
2023. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Én simán ráírnék, hogy nincs-e kedve találkozni velem és egy kicsit "kikapcsolódni", ha már a házibuli olyan jól sikerült. Mert szerintem nagyon jó volt. Főleg a reggeli ébredés...

Ha ebből nem értené a célzást, akkor semmiből.

Írd meg mi lett veletek, kíváncsiak vagyunk ám ;)

2023. szept. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Tök cuki.
2023. szept. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%
na kezdődik xdd a híres.. berúgtunk és mindenki megkefélt mindenkit.. a pasikat 2szer
2023. szept. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

6-os vagyok. Azt hozzátenném, mert elsiklottam este a dolog felett, hogy rendkívül hülye a helyzet, mivel barátnője van, akit már kvázi megcsalt azzal, hogy leszopott.

Én így nem tudnék tükörbe nézni a heverod helyében.

Akkor inkább már szakítanék és utána megkeresnélek.

Bár én nem biszex vagyok, csak meleg, de a vezérelvem az, hogy úgy bánj mással, ahogy azt szeretnéd, hogy veled bánjanak... (és ebben a haverod csaja is szempont)


Viszont átbeszélném a sráccal a dolgot, mert azért ez nem szokványos történet. Legalábbis szerintem nem az. Velem ilyen sose történt egy buliba sem.

2023. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

És aztán a lányok végignyalták egymást, ugye?

Ez már elcsépelt, egy rendes buliban minden fiú szopja le magát, és tegye is be a saját seggébe.

A haverom hatodik hónapos terhes saját magától, mert a márciusi osztálytalálkozójuk nagyon jól sikerült.

2023. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!