Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Gáz, hogy feljegyzetelem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy feljegyzetelem a férjem keresetét?

Figyelt kérdés

Közös kasszán vagyunk a férjemmel, de míg az én fizetésem nagyjaból fix minden hónapban, addig az övé (mivel műszakozik) elég változatos, nagy eltérések is előfordulhatnak az egyes hónapok között, hiába nem volt mondjuk táppénzen.

Családi beszélgetésen előjött ez a téma és elmondtam, hogy fel szoktam magamnak írni, hogy a férjem mennyit kapott éppen az adott hónapban és ebből szoktam egy átlagot számolni, hogy lehessen vele kalkulálni. Rokonok kicsit hüledeztek, hogy hát ez milyen már.

Elsőre lehet nagyon gázul hangzik, de nekik is elmondtam, hogy 1. én minden hülyeséget feljegyzetelek magamnak, pl. excelt vezetek a rezsis kiadásainkról, lehet kicsit beteges, de ilyen vagyok. 2. pusztán azért csinálom, hogy tudjak vele kalkulálni, hogy az én fizetésem ennyi, az övé meg annyi, tehát akkor nekünk álagban mennyi a bevételünk. 3. a férjem inkább a "tettek embere", megcsinál mindent a ház körül, igazi ezermester, de nem szeret pl. a számlákkal, papírokkal, bármilyen ügyintézéssel bajlódni, ez az én feladatom.

A rokonokat ez se győzte meg, szerintük, olyan mintha számonkérném, felügyelném ezzel a férjemet. Az, hogy fura ez, hogy mindent feljegyzetelek, mindenből statisztikát csinálok azt elfogadom, de amit ők mondanak az nettó hülyeség.

Amúgy a férjemnek meg nem jelent ez gondot, úgyhogy igazán nem érdekel ők mit gondolnak, nem fogok ezen lelki életet élni.



szept. 6. 14:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell senkinek beszámolnod, hogy miről vezetsz kimutatást.

Férjednek rendben van.

Senki másnak nincs ehhez köze.

szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is vezetem a kiadásaimat és a számlabefizetéseket is egy Excel táblázatban. Nem értem, hogy mi ezzel a probléma.


Szerintem tudatos vagy és nincs ezzel semmi baj!

szept. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem nincs ebben semmi fura, mások is vezetik a bevételeiket és a kiadásaikat.
szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A férjednek oké, te így szereted, a rokonok véleményét meg le kell ...ni.


Mellesleg az adóbevallásán rajta van az éves összkeresete, azzal kalkulálhatsz, bérpapíron meg a tárgyévi kumulált adóalap, azt is vissza lehet osztani és összevetni akár az adott hónappal, ha szereted a számokat.

szept. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az adóbevallással az a baj, hogy az már a múlt év. Mindig az adott évben számolok egy átlagot.
szept. 6. 14:51
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Semmi fura vagy gáz nincs ebben…
szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%

Én a barátnőmmel való szeretkezések heti számát illetve szeretkezések hosszát szoktam excel táblázatban vezetni és abból kalkulálok egy átlagot.

Azért,hogy ösztönözzön,hogy minél többet és hosszabban csináljam.

A barátnőm a falra mászik ettől a szokásomtól, többször mondta hogy úgy ahogy van kidobja egyszer az egész laptopomat az ablakon.

szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen normalis. A rokonaid pedig csinaljak ugy, ahogy nekik jo.
szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is felírta anno egy párom, ha valamire megy a nagyobb mértékű gyűjtés, akkor ez alapvető szerintem. (Magamnak írni meg lusta voltam nyilván)
szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
15%
Igen, gáz vagy.
szept. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!