Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire egèszsèges egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire egèszsèges egy kapcsolatban a màsik fêl nèzêse?

Figyelt kérdés
Szerintem lehet,diszkrèten ,ês bâmulàs szinten.A pârom felidegesìt vele ,ha bâmulja a nőket.Időnkènt utànuk is fordul.Szerintem van különbsêg, diszkrèt nèzês,ès bâmulàs között.Persze èn vagyok beâllìtva fêltêkenynek.Mâs pâroknâl valahogy azt lâtom,hogy a fèrfi nem bàmulja a nőket.A legutòbbi esetnèl is hosszan bàmulta,ott volt az anyja is,aztân èn lettem kihozva önbizalomhiânyosnak.

#beteg #megalázás #Bàmulàs
aug. 18. 06:38
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy sok mindent elmesèl neki ròlunk.Mârmint a konfliktusokat ,ha van.Nyilvân ,az anyja meg ahogy ìrta a 6.os engem lât hisztis p..nak.
aug. 18. 08:21
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miert kerdes, hogy anya kicsi fia e? Teljesen jogos volt az allitasom, ez alapjan, hogy semmi kozos dolgotok nincs, nert az anyja mindenrol tud, totalis teny, hogy anya kicsi fua. Dobd ki, jobb nem lesz a kapcsolat, nem is ertem, miert vagy meg benne ebben…
aug. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem az, mellettem soha nem szokott ilyet csinálni a barátom és én sem, egymással vagyunk elfoglalva, vagy csináljuk a közös dolgunkat, programot.

Mondjuk én szoktam őt nézni, ha pl. fodrásznál volt ès extra jól néz ki utána (alapból nagyon jól néz ki) ő meg erre csak magában mosolyog ràm.

aug. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Mondjuk az ên anyàmnak meg semmit sem mondok el ,mert kiforgat mindent ..
aug. 18. 08:44
 15/34 A kérdező kommentje:
13.as ezt îrtam igen,hogy màs pàrok olyanok kb,mint ti vagytok,nem nèzegetni nagyban mâs nőket.
aug. 18. 08:46
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a kaocsolatod, és nem is fog megjavulni. Vagy elfogadod így, vagy szakítasz.
aug. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Rossz a kapcsolat ki miatt?
aug. 18. 08:52
 18/34 anonim ***** válasza:
70%
Minek vagy vele ha minden rossz,? Itt mindenki kapcsolat függő?
aug. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Nemrossz minden.Nekem kell vâltozzak.
aug. 18. 09:00
 20/34 anonim ***** válasza:
62%

Csak szólok, hogy akit a párodnak gondolsz, ő nem szerelmes beléd, tehát azért bámulja a többi nőt, mert keresi a valódi szerelmét.

Ez addig fog tartani nála, amíg meg nem találja őt, a szerelmét, szóval ez egy teljesen normális és egészséges dolog nála.

aug. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!