Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire egèszsèges egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire egèszsèges egy kapcsolatban a màsik fêl nèzêse?

Figyelt kérdés
Szerintem lehet,diszkrèten ,ês bâmulàs szinten.A pârom felidegesìt vele ,ha bâmulja a nőket.Időnkènt utànuk is fordul.Szerintem van különbsêg, diszkrèt nèzês,ès bâmulàs között.Persze èn vagyok beâllìtva fêltêkenynek.Mâs pâroknâl valahogy azt lâtom,hogy a fèrfi nem bàmulja a nőket.A legutòbbi esetnèl is hosszan bàmulta,ott volt az anyja is,aztân èn lettem kihozva önbizalomhiânyosnak.

#beteg #megalázás #Bàmulàs
aug. 18. 06:38
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Jò az anyja mindenben a fiât vèdi nyilvân,hisz a fia ,szegêny nem nêzett senkit ,nekem nincs önbizalmam.De nem lâtja mikor együtt vagyunk ,akkor êpp utâna is fordul.Nyilvân ên is nêzegetem vele őket ,de időnkènt besokkalok ezen a bàmèszkodàson.Vagyok vasâggyal 51kg ,szòval nem az van,hogy nem adok magamra.Nemtudom ,szerintem ez is nevelès kèrdêse .
aug. 18. 06:42
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Mar eleve ilyen faszit sem kellett volna valasztani, aki anyuci pici fia. De valoban, a fordulaszas meg a bamulas nem normalis. Most mit mondjunk erre ? Te valasztottad.
aug. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Mièrt anya pici fia.Mert együtt nyaralunk ?
aug. 18. 06:51
 4/34 anonim ***** válasza:
7%
Vagyik a buntetesre. Buntesd.
aug. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
8%
Mindent a szemnek semmit a kéznek.
aug. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
82%
Az anyja validalja a viselkedeset. Mindig fontosabb lesz neki, mint te, akiben a hisztis kislanyt latja, az anyja meg egy szent, mert az onprtjat fogja. Ezert anya kicsi fia.
aug. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Minden szülő a sajàt gyermeke èrdekeit nêzi.Nem èrdekli màs gyermeke.
aug. 18. 07:32
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Hat az en anyam pl soha nem ad nekem igazat, ha nincs igazam a parommal szemben.
aug. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Nekem sem mindig.
aug. 18. 07:51
 10/34 A kérdező kommentje:
De aki meg van ròla győződve,hogy tökèletesen nevelte a makacs fiât,azzal nem lehet mit tenni.
aug. 18. 08:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!