Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátnőm rendszeresen veszeksz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm rendszeresen veszekszik velem és sérteget, mert hogy szőrös vagyok, és sokat kell utánam takarítania. Igyekszem magam után mindig eltakarítani, de neki sosem jó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
júl. 21. 11:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
Ezt én is utálnám. És nem, nem képtelenség minden egyes szálat összeszedni. Onnan tudom, hogy évekig dolgoztam szobalányként. Van porszívó, rongy. Mindent össze lehet takarítani.
júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez nem egy párkapcsolati probléma, hanem egy párkapcsolati probléma tünete.


Mióta érzed, hogy nem tisztel téged?

júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%

"Vagy miért zavarja a szőr megléte? Esetleg nem szeret?"


Öcsém, ezt minden pasitól meg lehetne kérdezni. Nem tiszteli, mert zavarja az igénytelenség...

júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!