Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátnőm rendszeresen veszeksz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm rendszeresen veszekszik velem és sérteget, mert hogy szőrös vagyok, és sokat kell utánam takarítania. Igyekszem magam után mindig eltakarítani, de neki sosem jó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
júl. 21. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Fogd a kutyára
júl. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Borotválod a tested és ott marad a fürdőszobában? Vagy miért zavarja a szőr megléte? Esetleg nem szeret? Ha úgy van miért vagy még vele?
júl. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Ezek szerint nem jol takaritasz magad utan. Nekem is elegem lenne ha mas ganejat kene takaritanom. Miert nem tudsz odafigyelni?
júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

3-as biztos ezt a nyelvezetet engedné meg magának akkor is, ha egy nő írt volna ki hasonló kérdést.

ja nem.

júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Sérteget és bűntudatot kelt. Nem lennék biztos benne, hogy hű hozzád, ahogy abban sem, hogy mindig csak a saját szőrszálaidat próbálod eltakarítani.
júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Amennyire lehet, odafigyelek, hogy minél kevesebb szőr legyen. Már a munkahelyemen nyírom a szakállamat is reggelente, hogy elkerüljem a veszekedést. Fürdés után alaposan leöblítem a zuhanykabint, de minden egyes szálat képtelenség összeszedni. Van, hogy nem veszem észre, hogy evés közben a kezemről az asztalra hullik, az ágyról már nem is beszélve. Előző barátnőimnél sosem volt ez ekkora probléma, mint nála. Tudom, hogy kellemetlen, de ilyen vagyok, és nagyon bántó, hogy ezért így viselkedik velem , bűntudatot kelt bennem mint ha valami leprás lennék.
júl. 21. 12:06
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

"Amennyire lehet, odafigyelek"


Ez barmit jelenthet. Az ocsem ugyanezt mondana, meg ha tele is lenne a kad szorrel, a volt baratomnal meg egy szalat sem lehetne latni.

júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ki nem állhat téged. Jobb lenne szakítani.
júl. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Meet ő utána soha sehol nincs ször? Akkor sem ha bkrotvál nyantáz vagy akármi? Hajszála sem hullik ki sehol gondolom. Ez már az a fok amit nem viselnék el tovább. Jó hogy nem már haza sem mész mert az is baj lenne ha levegőt veszel. Szerintem ezzel akar eltaszítani hogy te szakíts vele.
júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%

4: ezt a nyelvezetet engednem meg magamnak ugyanugy. Ugyanis senkinek nem kotelessege mas utan ganezni, ha fasz van a laba kozott, ha punci.

De ezek szerint akkor a baratno reagalja tul, es mas megoldas nincs mint szakitani.

júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!