Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy kapcsolatban mikor szokás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban mikor szokás felhozni ilyen témákat?

Figyelt kérdés

Pl. Eljegyzés, házasság, gyerek

Így mondjuk a 20as években kb.



jún. 24. 16:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedés alatt.


Bár én pl mindig elmondom, hogy nem lesz gyerekem, akinek ez nem tetszik, ott az ajtó. Mivel pont a gyerek tök sarkalatos téma, és nekem nem kell.


Az exem állandóan ezen rugózott, és nem értette meg, hogy nem fogok babázni, a barátom szerencsére elfogadja.


Ha nem fogadná el, szakítanék.

jún. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én pl ismerkedéskor felhozom, hogy nem akarok gyereket. Ne pazaroljuk egymás idejét.

99℅ viszont azt hiszi, hogy jobban tudja mit akarok (=UgYiS mEgGondOlOd mAgAd) ezért azt hazudom hogy nem lehet gyerekem..

Eljegyzés, házasság lényegtelen. Nem szoktam felhozni

jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%

A lepontozók szerint soha. Vagy már első randin ajtóstul kell rontani a házba házassággal meg a gyerekkel. Vagy ti mit gondoltok? Miért pontoztatok le?


1#

jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
66%
35-ön túl már kb az első komolyabb beszélgetések alatt a gyerek téma nálam első, mert én nem szeretnék és nem tartom jogosnak, hogy egy nő emiatt elessen a lehetőségétől, hogy anya lehessen, akkor inkább keressen mást. A többi szerintem úgyis jön magától.
jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!